Цієї неділі в Україні святкуватимуть  День медичного працівника

Мер Запоріжжя Володимир Буряк привітав медиків на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”. Міський голова відзначив, що цьогоріч свято випало на нелегкий час – пандемію коронавірусу, проте це робить працю лікарів та медсестер ще більш цінною та вагомою.

– З перших днів поширення хвороби ви були на передовій і рятували життя запоріжців, ризикуючи своїм здоров’ям. За це я вам безмежно вдячний, як і кожен мешканець міста. Ще й триває реформа системи охорони здоров’я країни, до якої дуже багато питань. Але я впевнений, що разом ми переживемо всі негаразди та зробимо медичні заклади міста ще кращими. Найцінніше, що є в міста – це ви, ваші руки, знання, високий професіоналізм, любов до своєї справи та людей. Ви кожен день стикаєтеся з людським болем та намагаєтеся полегшити його, наскільки це в ваших силах. І це гідно захоплення! Кожному бажаю міцного здоров’я, домашнього затишку, щастя, благополуччя та наснаги виконувати ту непросту роботу, яку ви для себе обрали, – підкреслив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя наголосив, що міська влада намагається не оминути увагою жодної установи охорони здоров’я. Виконують ремонти приміщень, закуповується сучасне обладнання обладнання, лікарі та медсестри, які надають первинну медичну допомогу, отримують надбавки до зарплати.Нещодавно на базі міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги з’явився сучасний ангіограф. Значні кошти були виділені й на боротьбу з епідемією коронавірусу. Завдяки цьому медики були повністю забезпечені засобами індивідуального захисту, також були придбані додаткові дезрозчини, антисептики, тест-системи, обладнання, зокрема 25 сучасних апаратів для штучної вентиляції легенів. Крім того, з міського бюджету були виділені кошти на доплати медичним працівникам за роботу з коронавірусними пацієнтами.

Читайте також: Медики у Запоріжжі точно знають, що епідемія коронавірусу – не фейк