Міський голова Запоріжжя увійшов до десятки найпопулярніших мерів великих міст України

Володимир Буряк зайняв 7 сходинку рейтингу. Нагадаємо, роботу мера Запоріжжя оцінили більшість містян, які підтримали його на виборах, завдяки чому він отримав беззаперечну перемогу в першому турі, не давши своїм найближчим конкурентам жодного шансу.

Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати місцевих виборів в Україні. Українці віддали перевагу перевіреним лідерам – мери 10 великих українських міст здобули перемогу в один тур. У той час, як в решті міст міських очільників обиратимуть в другому турі.

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк набрав 59,9% голосів. Також до десятки найпопулярніших мерів увійшли міський голова Києва Віталій Кличко, очільник Чернігова Владислав Атрошенко, Хмельницького Олександр Симчишин, Івано-Франківська Руслан Марцинків, Тернополя Сергій Надал, Вінниці Сергій Моргунов, Харкова Генадій Кернес, Кропивницького Андрій Райкович, Житомира Сергій Сухомлин.

Показовим є також й те, що значну підтримку містян отримала партія Володимира Буряка “Єднання”. За неї віддали свої голоси 20,88% виборців.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, жителі Запоріжжя задоволені роботою Володимира Буряка на посаді міського голови та підтримують його проєкти.  За п’ять років місто суттєво змінилось на краще, і розвиток Запоріжжя продовжиться й надалі.

Читайте також: У Запоріжжі буде власна лабораторія для виявлення коронавірусу