У Запоріжжі проходить 50-та сесія міської ради

У зв’язку з продовженням карантинних обмежень на ній присутні лише депутати, доповідачі та керівники профільних департаментів та управлінь. Запоріжці можуть подивитись пряму трансляцію на телеканалі Z.

На початку розгляду порядку денного мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив, що після двох місяців тяганини в облдержадміністрації нарешті підписали титул будівництва нового терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Нагадаємо, всі роботи на термінали були завершені вчасно, і він повністю готовий до відкриття. Залишалось лише отримати підписи керівництва ОДА та ДАБІ. З квітня всі документи були надані, однак їх підписання затягувалось  щоразу через нові причини. Без підписів відкрити новий термінал не можливо. Тому міський голова збирався на цій сесії звернутися до Президента, прем’єр-міністра та Верховноі? Ради Украі?ни з вимогою втрутитися в ситуацію. Оскільки підпис від облдержадміністрації вже отримано, то звернення на розгляд не виноситимуть. Тепер залишається підпис у ДАБІ і  термінал повністю готовий приймати пасажирів.

– Відкриття аеропорту – це визначна подія не лише для міста, але й для всієї Запорізької та суміжних областей, які користуються новим збудованим терміналом. Дякую депутатському корпусу за прийняття рішень щодо будівництва нового терміналу. Я думаю, вже в кінці червня, якщо буде на те розпорядження авіаційної служби України, та сприятлива карантинна ситуація, ми відкриємо наш новий термінал, – зазначив Володимир Буряк.

Також міський голова зазначив, що назву аеропорту змінювати не будуть. Він називатиметься так, як і до цього – Міжнародний аеропорт “Запоріжжя”, тому що будувався він за кошти громади міста.

 

Читайте також: Як у дитсадках Запоріжжя приймають малечу після карантину – фото