Володимир Буряк сьогодні прийняв низку кадрових рішень

Про це міський голова повідомив на своїй сторінці в “Фейсбуці”:

“За підсумками сьогоднішньої апаратної наради з заступниками та керівниками департаментів міської ради прийняв низку кадрових рішень:

  1. Чекаю на заяву про звільнення з займаної посади від директора міського департаменту інфраструктури та благоустрою Владислава Коноваленка.
  2. Відсторонив на час проведення службового розслідування від займаної посади директора КП «Управління капітального будівництва» міської ради Андрія Бушова.
  3. Директору КП «Титан» даю 2 години, щоб на Правобережному пляжі постійно чергувала людина, яка буде обслуговувати підйомник для інвалідних візків. Інакше пропоную йому також писати заяву на звільнення.
  4. Припиняються всі платежі підряднику, який виконував реконструкцію Правобережного пляжу.”

Причиною таких рішень стала ситуація з непрацюючим підйомником для людей з інвалідністю на Правобережному пляжі. На це була маса нарікань від мешканців міста, але за цей час ситуація так і не змінилася.

– Ми зробили дуже гарну та сучасну зону відпочинку, і я дуже б хотів, щоб туди змогли потрапити всі бажаючі. Але підрядник зробив все, щоб цього не сталося – по факту підйомник є, але він не працює. Разом з тим, профільні служби не проконтролювали процес. Тому приймаю конкретні рішення і застерігаю інших – відповідальність наздожене всіх! – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: У ботсаду Запоріжжя з’явиться унікальна оранжерея – фото