Запоріжжя підготувало низку пропозицій до центральної влади щодо вирішення питань боротьби з коронавірусом

Під час селекторної наради з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, керівництвом Офісу Президента України, керівництвом міністерства охорони здоров’я, міськими головами, мер Запоріжжя Володимир Буряк висловив своє бачення того, як можна зменшити зростання кількості хворих на коронавірус. Володимир Буряк зазначив, що Запоріжжя має низку пропозицій щодо вирішення теперішньої складної ситуації. Вони можуть використовуватись не лише для нашого міста, а й по всій Україні.

Зокрема, це пропозиції щодо збільшення фінансування ковідного пакету для лікувальних закладів, а також централізована закупівля ліків, підвищення державних надбавок лікарям, які працюють з хворими на коронавірус, а також надання доплат тим працівникам, які також задіяні в боротьбі, але надбавок не отримують, залучення додаткових медпрацівників.

Листа з узагальненими пропозиціями вже цього тижня надішлють до Києва, повідомляється на сайті міськради. Мер Запоріжжя Володимир Буряк висловив сподівання, що їх буде враховано.

Читайте також: Запорізькі лікарні отримали додаткове обладнання для лікування хворих на коронавірус