Запорізький трамвай отримав новий дизайн

Про це на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” розповів мер Запоріжжя Володимир Буряк.

– Погляньте, як буде виглядати новий «Запорізький трамвай», який пройшов апгрейд та став ще більш сучасним. Він зазнає трансформації як ззовні, так і зсередини. Вагон отримає новий дизайн, буде оновлено обшивку салону, систему опалення, освітлення, а також кабіну водія, – розповів Володимир Буряк.94441754_2579023302370112_3019393224910307328_o

Міський голова наголосив, що так виглядатимуть 4 «Запорізькі трамваї», які випустять цього року. Нагадаємо, програма міського голови Володимира Буряка «Запорізький трамвай» реалізується в Запоріжжі з 2017 року. Вона передбачає виготовлення власних трамвайних вагонів, придбання європейських  та  капітальний ремонт існуючих. За роки існування цієї програми було випущено 10 вагонів виробництва та придбано 13 європейських трамваїв.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк зауважив, що незважаючи на те, що бюджет міста зазнав значних змін через коронавірус, оновлення електротранспорту – один із ключових напрямків, який не буде зупинено. Саме його запоріжці назвали серед найважливіших під час опитування “Формуємо бюджет разом“, яке проводилось у Запоріжжі за ініціативи міського голови в жовтні.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у місті планують розробити програму виходу з коронакризи. Заходи, передбачені нею, будуть спрямовані у тому числі й на підтримку бізнесу.

Читайте також: На вулицях Запоріжжя висадять тисячі різнобарвних віол