У Шевченківському районі, на околиці селища Воєнбуд, є віддалена ділянка приватного сектору – вулиця Незалежності (колишній Радгосп «Дніпровський»). Будинків небагато, а дітей – чимало, тож багато років місцевий квартальний комітет був стурбований відсутністю тут інфраструктури. Після особистого прийому міського голови Володимира Буряка мешканців почули, і тепер у дітвори є власний майданчик.
Раніше на цій території знаходилися будинки для військових. Тепер на території близько 25 будинків, де живуть родини, зокрема багатодітні. Як зазначає голова квартального комітету №142 Любов Савицька, вона та її попередниця не один рік намагались покращити умови для життя у кварталі, зокрема побудувати дитячий майданчик.
– В нас є сім’ї, в яких по п’ять, шість дітей. Батьки на роботі, а малеча нудиться. Найближчий майданчик достатньо далеко, тому ми зазвичай гуляли у дворах чи просто прогулювались у бік аеропорту. Наші мами та бабусі надзвичайно зраділи, та найбільше задоволені діти – найменших у перший день, незважаючи на негоду, неможливо було завести додому. Ми вдячні міській владі та міському голові Володимиру Буряку за те, що почули нас, – зазначила Любов Савицька.
Як зазначає голова Шевченківської районної адміністрації Федір Маєр, який особисто контролював хід робіт, довгий час не могли визначитись, де розташувати майданчик, адже землі поділені між містом та Міністерством оборони. Врешті решт таке місце знайшли, і буквально за місяць майданчик було побудовано. Тепер проблем з місцем відпочинку у дітей не буде. На території є гойдалки, пісочниця, карусель та зручні лавочки, де батьки зможуть поспілкуватися та відпочити.
– Також на прохання мешканців виконані й інші роботи з благоустрою. Селище розташоване вздовж дороги до аеропорту. При будівництві дороги в аеропорт це було враховано – встановлені два зупиночних комплекси з навісами, урнами, лавочками, – розповів Федір Маєр.
Взагалі облаштування майданчиків на території району розпочалося ще минулого року. За підсумками 2016 року в рамках міської програми в Шевченківському районі були встановлені 19 дитячих та 9 спортивних майданчиків. У поточному році за рахунок коштів міського бюджету та депутатів міської ради Віктора Гординського, Михайла Молчанова та Олександра Гончара з’явилися ще 7 дитячих майданчиків.