В Запорізькій області частково або повністю зруйновано 3 620 об’єктів інфраструктури та житлового фонду. Про це повідомили на нараді в Запорізькій ОВА.

На сьогодні найактивніші бойові дії відбуваються у Пологівському районі. Також постійно зростає кількість пошкоджених об’єктів на території Запорізького та Василівського районів. Факти злочинів з боку окупаційних військ мають бути обов’язково зафіксовані, а всі необхідні у цьому випадку заходи повинні вживатися невідкладно.

Міський голова Сергій Ярмак, що в Гуляйполі майже вся інфраструктура знищена. Із 8 шкіл, які були на території громади, 6 зруйновані. Також були «прильоти» по лікарні, по ЦНАПу, по культурно-спортивному комплексу. В місті зруйновано більше 500 будинків.

Крім того, руйнувань зазнали об’єкти історичної та культурної спадщини. На цей час в Гуляйполі в різному ступені пошкодження знаходяться 5 історичних і культурних об’єктів — Прибутковий будинок, Садибний будинок Мєлєшкових, Синагога, Церква св. Тихона Задонського, паровий млин «Надія».

____

Посилання на наш Телеграм-канал