Фахівці Запорізьких міських електромереж усунули пошкодження електрообладнання та відновили енергопостачання загалом 6 200 запорізьких родин. Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання понад 14 тисяч родин у 32 населених пунктах регіону.

Також вчора були заживлені 1,8 тисяч споживачів Оріхівського районного відділення, 360 абонентів Вільнянських електромереж та 8 споживачів Токмацького районного відділення.

По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових пошкоджень та відключень не зафіксовано.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. За наявною інформацією на сьогодні по області без газопостачання знаходиться більше 81 тисячі абонентів у 107 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби внаслідок обстрілів було пошкоджено газопроводи середнього тиску у с. Новоандріївка Оріхівської громади та розподільні газопроводи низького тиску у м. Оріхів.

Разом з тим, у м. Оріхів були усунуті завдані внаслідок обстрілу того ж дня пошкодження розподільного газопроводу низького тиску.

Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі.

Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Постійні обстріли з боку ворожих військ призводять до збільшення пошкоджених житлових будинків. За наявною інформацією на сьогодні в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 472 домоволодіння.

____

Посилання на наш Телеграм-канал