Психологічну допомогу медичним працівникам Запоріжжя почали надавати фахівці міжнародної гуманітарної організації “Лікарі без кордонів”. З цією метою у міських лікарнях організували безоплатні індивідуальні консультації.

Під час спілкування психолог дає поради: “Ми не можемо завершити війну тоді, коли б нам хотілося, але ми можемо трошки відійти від неї на тиждень, на два, намагатися хоча б це зробити”.

Психологи міжнародної місії “Лікарі без кордонів” проводять індивідуальні консультації у двох міських Центрах надання первинної медико-санітарної допомоги. Фахівці — здебільшого місцеві.

Одночасно у хабах для переселенців працює мобільна бригада у складі чотирьох фахівців. З весни цього року надає первинну медичну допомогу людям, які не мають доступу до своїх сімейних лікарів.

Загалом, мобільна клініка обслуговує 15 Центрів для переселенців Запорізької області. Найближчим часом міжнародна місія планує розширити мережу медзакладів Запоріжжя, де, разом із профільними послугами, надаватиме людям безоплатні ліки й теплі ковдри. Продовжать працювати “Лікарі без кордонів” і в Центрах для переселенців.