Неадекватні споживачі електричної енергії нападають на працівників «Запоріжжяобленерго» під час виконання ними службових обов’язків – із кулаками, газовим балончиком та навіть ножем.

За інформацією дирекції з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго», протягом трьох останніх тижнів сталося одразу кілька нападів на працівників енергокомпанії. Ось найбільш резонансні епізоди.

Епізод 1. 30 грудня у м. Запоріжжя за адресою вул. Белінського 121 на бригаду електромонтерів, що виконувала планові роботи з обслуговування трансформаторної підстанції, накинувся місцевий мешканець 1990 р.н. з ознаками алкогольного або наркотичного сп’яніння – як з’ясувалося згодом, раніше засуджений, – через те, що вони «не там» припаркували службовий автотранспорт. Неадекват завдав одному з енергетиків кілька ударів у голову.

Епізод 2. 5 січня під час проведення планових робіт з обслуговування ТП у м. Запоріжжя за адресою вул. Новокузнецька 27 працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго» зазнали нападу з боку місцевого жителя, що перебував у стані алкогольного сп’яніння, невдоволеного відсутністю енергопостачання. Хуліган погрожував енергетикам ножем; на щастя, через сп’яніння, не зміг ним скористатися.

Епізод 3. 12 січня у с. Володимирівське під час відключення споживача, що самовільно приєднався до мереж ПАТ «Запоріжжяобленерго», останній накинувся на електромонтерів із лайкою та погрозами, всіляко перешкоджаючи проведенню робіт. Був викликаний наряд поліції, але й це не спинило нападника. Вже у їх присутності він застосував проти працівників енергокомпанії газовий балончик, що зафіксувала нагрудна камера поліціянта.

За всіма епізодами «Запоріжжяобленерго» подало до поліції заяви про вчинення хуліганських дій щодо своїх співробітників.

– У зв’язку із цим хочемо нагадати споживачам електричної енергії, що всі працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго» – так само, як і будь-який інший громадянин України – захищені законодавством від посягань на своє здоров’я, життя та безпеку. І невдоволення їхніми діями не дає жодного права застосовувати до них силу. Якщо ви вважаєте, що під час виконання службових обов’язків співробітники нашої компанії порушили законодавство або вчинили корупційні діяння, ви можете повідомити про ці факти на нашу лінію довіри, – закликав директор з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» Віталій ВЛАСЮК.

Пресслужба компанії нагадала телефон лінії довіри ПАТ «Запоріжжяобленерго» з питань запобігання та протидії корупції (061) 228-51-02