Перше побачення і для хлопця, і для дівчини – завжди особливий день, до якого ретельно готуються

Перша зустріч може пройти легко і невимушено, або ж навпаки – стати кількагодинною «каторгою». На що звертають увагу чоловіки, коли вперше зустрічаються із жінкою.

Пунктуальність

Для чоловіків важлива пунктуальність, оскільки багато з них не мають наміру проводити години під будинком дівчини в надії побачити її. Крім того, вчасний прихід на зустріч свідчить про те, наскільки серйозно дівчина ставиться до обранця.

Паузи в розмові

Одним із ключових моментів в тому, щоб зрозуміти дівчину на першому побаченні, є те, як вона поводиться, коли в розмові повисає пауза. Вони можуть бути дуже незручними, але водночас дозволяють багато чого довідатися про обраницю: інтроверт вона чи екстраверт, спокійна чи вовтузиться на стільці, жартує чи засмучується, чи може з легкістю підтримати розмову або просто намагається приховати дискомфорт мовчання порожньою балаканиною.

Оплата вечері

Хоча чоловіки здебільшого гордо оплачують вечерю, однак вони обов’язково звертають увагу на те, чи жінка вступає в, так званий, «батл» гаманців.

Спілкування з офіціантом

Мало хто з дівчат звертає увагу на те, як реагують чоловіки на спілкування обраниці з офіціантом. Це видає її культуру.

Балакучість

Часто на першому побаченні жінки забагато розповідають про себе, прагнучи показати всі свої переваги. Балакучість, коли чоловіки навіть не мають шансів хоч слово вставити в розмову, може зіграти не на користь дівчини. Варто не тільки вміти подати інформацію про себе, але й довідатись щось цікаве про обранця.

Посмішка

За словами психологів, посмішка та погляд є першим показником комфортної ситуації для дівчини. Тому гарне почуття гумору та веселість – один із ключів до серця чоловіка.

Чого не варто робити на першому побаченні

  • Обговорювати проблеми.
  • Ставити безтактні запитання про особисті речі.
  • Розповідати, яка жахлива людина ваш колишній.
  • Виспівувати дифірамби собі або ж, навпаки, акцентувати на своїх недоліках.
  • Заповнювати собою увесь мовний простір, не даючи співрозмовнику слова.

Читайте також: 3 незвичайні історії кохання у Запоріжжі