У Запоріжжі, на базі Запорізького національного університету, відбувся “круглий стіл”, присвячений Дню Європи, на тему “Європейський досвід у руках української молоді”.
Його учасниками стали студенти вищих навчальних закладів Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Класичного приватного університету – учасники програм академічного та культурного обміну, волонтери міжнародних організацій, делегати Європейського молодіжного парламенту та інших міжнародних студентських об’єднань.
Учасників заходу привітали начальник відділу по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Ігор Філіпенко, професор університету м.Блаффтон (США) Перрі Буш. У своєму виступі Ігор Філіпенко сказав:
– Українська молодь переконана в тому, що єдина Європа неможлива без повноцінної участі України.
За результатами дискусії, що відбулася, була прийнята резолюція, в якій наголошується на необхідності активізації програм академічного та культурного обміну за рахунок встановлення партнерських зв’язків між міжнародними відділами вищих навчальних закладів Запоріжжя, організації спільних інформаційних заходів, реалізації проектів і соціальних ініціатив студентських та молодіжних організацій міста.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua