Кабінет Міністрів України 23 січня 2012 року постановив погодитися з пропозицією Фонду державного майна та Міністерства промислової політики щодо передачі майнового комплексу державного підприємства “Запорізький титано-магнієвий комбінат” в управління Фонду державного майна. Текст відповідної постанови опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр”.
Фонду державного майна потрібно подати Кабінетові Міністрів України в установленому порядку пропозиції щодо утворення за участю недержавних учасників товариства з обмеженою відповідальністю “Запорізький титано-магнієвий комбінат”, передбачивши внесення до статутного капіталу товариства з боку держави майнового комплексу державного підприємства “Запорізький титано-магнієвий комбінат”. При цьому частка держави у статутному капіталі товариства повинна бути не менш як 51 відсоток його статутного капіталу, а внесення недержавними учасниками товариства свого вкладу повинно бути лише грошовими коштами.
Фонду державного майна після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про погодження зазначених у постанові пропозицій треба буде здійснити заходи щодо утворення товариства з обмеженою відповідальністю “Запорізький титано-магнієвий комбінат”, зокрема виступити від імені держави засновником.

Фото Володимира ШЕРЕМЕТА