Незважаючи на складні погодні умови, тривають планові роботи у всіх районах міста з поточного ремонту житлового фонду. Головним чином зусилля спрямовані на антивандальні заходи і ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж.

Так, на цьому тижні генеральний директор комунального підприємства «Наше місто» Олександр Ніколаєнко побував у Шевченківському районі, де ведуться роботи майстрами підприємства. Мешканці будинку на вул. Червоній, 3, неодноразово зверталися в різні інстанції з проханням вжити заходи щодо ізоляції підвалу від сторонніх осіб. Завдяки програмі, прийнятій ще в минулому році, в під’їздах цієї дев’ятиповерхівки була проведена заміна старих напіврозвалених дерев’яних підвальних дверей. Замість них встановлені нові, міцні залізні двері з врізним замком.

Крім того, в 2017 році КП «Наше місто» в рамках проведення поточних ремонтів провело реконструкцію зливової каналізації. Зруйнована часом ділянка мережі замінена на нову пластикову. Руйнування каналізації докучало жителям будинка, оскільки дощова вода стікала з даху в сміттєпровід і на сходові клітини під’їзду.

Також в першому під’їзді багатоповерхівки по вул. Червоній, 3, була встановлена ??нова кабіна ліфта, за що мешканці висловили окрему подяку міській владі.

Крадіжок дорогого устаткування побоювалися і жителі п’ятиповерхівці по вул. Цитрусової, 8б. Вони неодноразово скаржилися на те, що у підвал проникають сторонні. Там також були встановлені нові антивандальні двері в підвальне приміщення. Мешканці разом з майстрами КП «Наше місто» мали можливість особисто проконтролювати якість виконуваних робіт.

– Міський голова Володимир Буряк поставив перед нами чітке завдання – максимально оперативно, а головне – якісно захистити весь житловий фонд Запоріжжя від вандалів. Запорожці повинні бути впевнені, що підвали їх будинків не розкрадуть, і вони не залишаться без тепла і води, не позбавлятися дорогого устаткування, як, наприклад, приладів обліку теплової енергії. Саме зараз, взимку, найоптимальніший час зайнятися цією проблемою, що ми досить успішно і робимо, – підкреслив генеральний директор КП «Наше місто» Олександр Ніколаєнко, спілкуючись з жителями будинків.

Прес-служба КП «Наше місто»