У Запорізькій області реалізується ряд програм соціального спрямування, що направлені на вирішення більшості життєвих проблем громадян з почесним статусом ветерана війни. 
На 5-й сесії шостого скликання Запорізької обласної ради, яка відбулася 24.02.2011, затверджено рішення “Про обласну програму соціальної підтримки малозабезпечених громадян з числа ветеранів війни, праці, інвалідів, інших соціальних верств населення “Назустріч людям” на 2011-2014 роки. Загальна сума передбачених на це витрат з обласного бюджету дорівнює 47,4 млн. грн., у поточному році вже виділено 7,3 млн. грн.
Для вирішення проблем одиноких, непрацездатних громадян в області діють 25 територіальних центрів, у них щорічно близько 16 тисяч ветеранів війни та праці отримують постійну допомогу.
У повній мірі забезпечуються потреби громадян, які перебувають у одинадцяти функціонуючих інтернатних установах соціальної сфери, розрахованих на 2625 ліжкомісць. В них проживають на сьогодні в комфортних умовах 270 ветеранів війни.
Щорічно ветерани війни отримують до Дня Перемоги разову грошову допомогу.
З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича урядом прийнято постанову, якою у 2012 році збільшено розміри щорічної разової грошової допомоги до 9 Травня. Органами праці та соціального захисту населення було сформовано виплатну базу та відповідні реєстри. Виплати одноразової допомоги ветеранам війни здійснено з 25 квітня по 5 травня поточного року через поштові відділення та банківські установи за місцем проживання ветеранів війни.
Одночасно до 67-ї річниці Перемоги понад три тисячі жителів Запорізької області, безпосередні учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, отримали також одноразову грошову допомогу в розмірі 500 гривень кожний згідно з діючою обласною Програмою соціальної підтримки малозабезпечених громадян з числа ветеранів війни, праці, інвалідів, інших соціальних верств населення. Для цього було спрямовано кошти з обласного бюджету у сумі 1,4 млн. грн.