Від учора Запорізька область – з головою обласної державної адміністрації. Призначення на нову посаду відбулося у залі засіданнь обласної адміністрації. Президент України Петро Порошенко особисто представив Костянтина Бриля политичному та громадському активу області.

– Мій сьогоднішній візит присвячений тому, щоб Запорізька область нарешті отримала голову обласної адміністрації, – розпочав свій виступ Президент України. – Цей процес щодо відновлення вертикалі влади декілька днів тому розпочася в Києві, коли була відновлена діяльність парламентської коаліції, а після мого подання обрано нового прем’єр-міністра та сформовано новий уряд. І з перших днів відновлена програма прискореного реформування України. Подання на посаду голови Запорізької обласної адміністрації було одним з перших у нових кадрових призначеннях, – наголосив Петро Порошенко.

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук зачитав Указ Президента про призначення Костянтина Бриля головою Запорізької ОДА, а Президент України персонально вручив йому службове посвідчення.

– Після консультацій з представниками громадянського суспільства ми вирішили відмовитися від квітів, які раніше зазвичай дарували новоназначеним посадовцям, – зіронізував голова держави, вітаючи Костянтина Бриля.

У своїй промові Петро Порошенко окреслив стратегічні напрямки та завдання, що стоять перед перед Україною та особисто перед новим головою Запорізької ОДА. Це – боротьба із  корупцією та всебічна підтримка 11 військовим частинам, що закріплені за Запорізькою областю.

– Я не зраджу і докладу всіх зусиль, щоб Запорізький край став квітучим, – заявив новий очільник державного апарату області.- Дякую за надану мені довіру, прекрасно розумію свою відповідальність. Я ніколи б не досяг результату без злагодженої роботи апарату ОДА, народних депутатів. Основні напрямки моєї роботи – це боротьба з корупцією, виконання Указу Президента про підтримку військових, подальша робота щодо децентралізації.

Більш розлогий репортаж про робочий візит Президента України читайте у наступному номері газети у вівторок.

 

Володимир ГЕРАСІН,

фото Володимира ШЕРЕМЕТА