Комунальні служби працюють над відновленням постачання послуг після обстрілів.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 3 000 споживачів. Зокрема, енергетики заживили родини с. Івана Франка та частину м. Пологи (загалом 380 абонентів), що були знеструмлені на минулий ранок через ворожі обстріли. Також вчора фахівці компанії відновили енергопостачання 2 285 домівок у 3 населених пунктах на території обслуговування Оріхівського районного відділення.

Вже цієї ночі через активні бойові дії побільшало пошкоджень у Пологівських мережах, внаслідок чого на ранок знеструмлено ще 2 932 родини у селах Пологи, Кінські Роздори та у м. Пологи.

Минулої доби у м. Оріхів було усунуто завдані внаслідок обстрілів 21.06.2022 пошкодження розподільних газопроводів низького тиску. Відновлено газопостачання 23 споживачів.

Цієї ночі внаслідок обстрілу у смт Балабине було пошкоджено розподільні газопроводи низького тиску, частину з яких на ранок вдалося відновити.

Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Крім того, внаслідок обстрілів у м. Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.

Внаслідок ворожих обстрілів продовжує зростати кількість постраждалих житлових будинків. Протягом минулої доби обстрілів з реактивних систем залпового вогню та ствольної артилерії зазнали м. Гуляйполе Пологівського району, смт Балабине та с. Новояковлівка Запорізького району. Інформація щодо кількості пошкоджених будинків та завданих ним пошкоджень уточнюється.

____

Посилання на наш Телеграм-канал