Вже в березні інспектори служби почнуть штрафувати водіїв, які порушують правила паркування

Про це розповів директор департаменту правового забезпечення Запорізької міськради Валерій Зломинога на сьогоднішній пресконференції.IMG_20200218_110554 1

Як писала “Запорозька Січ”, рішення про створення служби інспекторів з паркування було прийняте на сесії в листопаді минулого року. Набір патрульних тривав до 19 січня. Зараз вже набраний штат, і з середини березня інспектори працюватимуть на вулицях міста. Кошти від штрафів надходитимуть до міського бюджету.

Валерій Зломинога зазначив, що служба фактично готова до роботи. Інспектори будуть вдягнені форму, схожу на поліцейську з відповідними шевронами. Також, кожен контролер матиме метрологічно повірене, сертифіковане обладнання – лазерні вимірювачі, планшети та телефони, кишенькові принтери для роздруківки квитанцій.IMG_20200218_112919

IMG_20200218_111634– У першу чергу, інспектори  будуть дивитись на те, щоб автомобілі не паркувалися на зупинках громадського транспорту, пішохідних переходах.  Також увага буде приділятися перехрестям, зеленим зонам, зручності проїзду транспорту тощо та попередженням цих правопорушень в місті, – зазначив Валерій Зломинога.

Для початку інспектори ходитимуть парами. Визначені чотири найбільш проблемних з точки зору хаотичного паркування локації. Саме їх перевірятимуть в першу чергу. Локації визначили під час аналізу та обстеження міста. Переважно це місця біля ринків та скупчення дрібних магазинів.

Читайте також: Запоріжці можуть передавати покази лічильника холодної води через месенджери