Наразі вже майже завершені ремонтні роботи на проспекті Металургів та греблі «Дніпрогесу»

Ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Металургів та Соборного стартував ще в серпні. Через її аварійний стан розташовані поряд будинки та дороги знаходилися під загрозою руйнації. Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк тримав роботи на постійному особистому контролі. Сьогоднішній результат – труби замінені, завершується благоустрій території. Рух на ділянці відновлять вже в понеділок, 7 жовтня.

На фінальній стадії знаходяться й роботи з заміни асфальтного покриття на греблі «Дніпрогесу» – тут вкладають асфальт на останній ділянці, після чого почнуть відновлення тротуару. І хоча ремонт проводить балансоутримувач об’єкта – «Укргідроенерго» – міська влада питання контролює і регулярно надає допомогу в вирішенні організаційних питань. Адже від своєчасного завершення робіт на греблі залежить комфорт десятків тисяч жителів Запоріжжя. Зокрема, проводилися регулярні наради з представниками поліції, профільними міськими службами та керівництвом «Дніпрогесу». Також на час ремонту були організовані річкові перевезення катерами та додатковий рейс електрички.

Під час однієї з таких нарад представниками «Дніпрогесу» було повідомлено, що рух можливо відновити раніше обіцяного терміну, вже з 1 жовтня. Втім, пізніше виявилось, що необхідно провести додаткові роботи для зміцнення конструкцій на автотранспортному переїзді. Тож роботи завершать у середині жовтня, як і планувалось раніше, зазначається на сайті мерії.

Читайте також: Що насправді реформують у 5-й лікарні Запоріжжя