До середини березня планують завершити всі організаційні заходи для введення обмеження руху великовантажного транспорту через греблю Дніпрогесу

Про це в ході засідання виконкому міськради повідомив мер Володимир Буряк.

Як писав сайт «Запорозька Січ», затори на греблі Дніпрогесу спричиняють чимало незручностей запоріжцям. До вирішення питання заторів та подальшого руйнування дорожнього покриття міська влада підійшла комплексно. Проводилися наради, свої пропозиції надали представники філії «Дніпровської ГЕС» та патрульної поліції.

-Ми плануємо, що обмеження руху великовантажного транспорту в Запоріжжі почне діяти в середині березня. Паралельно з цим будемо займатися організацією реверсивного руху та питанням ремонту проїжджої частини, – сказав Володимир Буряк.

Сьогодні на засіданні буде затверджено рішення щодо виділення коштів на виготовлення та встановлення дорожніх знаків, які будуть повідомляти водіям про те, що в Запоріжжі діє заборона руху вантажівок через греблю та часткова заборона – з 7.00 до 21.00 – через мости.

-Далі буде погоджено схему  розміщення знаків. Усі автоперевізники будуть поінформовані про те, що у Запоріжжі змінено рух транспорту, – підкреслив Володимир Буряк.