Сучасні та класичні твори, які допоможуть скоротати холодні грудневі вечори та додадуть святкового настрою

Джон Стейнбек «Зима тривоги нашої». Остання книга класика світової літератури XX століття і лауреата Нобелівської премії Джона Стейнбека про те, як важливо залишатися в злагоді з власними принципами, в якій би сфері ви не працювали.

Ельчін Сафарлі «Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара». Твір відомого азербайджанського письменника про те, як шукати щастя в простих речах. Тонке переплетіння рецептів східних страв з історіями життя самого автора та його оточуючих допоможуть осмислити своє сьогодення та відшукати в ньому щастя.

Збірка творів сучасних українських авторів «19 різдвяних історій». Дев’ятнадцять відомих українських авторів описують власне бачення Різдва. Кожна розповідь має різні точки дотику та різні сенси, що закодовані на сторінках книги. Тут і радість, і сум, і спогади з дитинства – весь спектр емоцій, що огортають чимось дуже теплим і затишним.

Джон Р. Р. Толкін «Листи Різдвяного Діда». Різдвяний батько, або Різдвяний дідусь — одна з іпостасей Святого Миколая чи Санта Клауса. Він був цілком реальним персонажем для сім’ї Джона Р. Р. Толкіна, адже протягом 24 років (поки не виросли четверо дітей видатного автора) в їхній дім дивовижним чином потрапляли листи з маркою Північного полюса. У них – історії буття Різдвяного діда, його помічників і сусідів: Білого ведмедя, рудих гномів, ніжних ельфів, сніговиків та ін. Будьте обережні: під час читання вам може здатися, що ви маєте давніх знайомих на Північному Полюсі.

Чарлз Дікенс «Різдвяна історія». Складно уявити зимове чтиво без творів Чарлза Дікенса. Визнаний майстер повчального роману створив настільки гарні історії, що їхня популярність не вщухає й досі. Кажуть, що Дікенс «зробив» англійцям Різдво. Його історія про старого скнару, який не вмів, не хотів і не збирався святкувати Різдво, подарувала англійцям справжній дух свята. Тож нехай цей дух наповнить і ваші серця.

Джордж Мартін «Крижаний дракон». Для шанувальників світу «Гри престолів», які чекають виходу останньої книги саги, пропонуємо фентезійний твір «Крижаний дракон». І хоча сюжет книжки не пов’язаний зі світом нашумілої «Пісні льоду та полум’я», за твердженнями самого автора, вона все ж послугувала основою для створення світу Гри престолів.

Читайте також: Як пережити зимову хандру та не сумувати