Осінь – чудова пора року для читання: тепла ковдра, смаколик, гарячий і ароматний чай та, найголовніше, улюблена книжка
Зараз геть не треба сумувати і впадати в депресію. Навпаки, поки погода радує, варто насолоджуватися красивою та різнобарвною природою, тепліше вдягатися, гуляти та мріяти.
Що почитати?
Мік Вікінг «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи». Автор про щастя він знає практично все і краще за інших може пояснити, в чому секрет життєрадісності данців. Вся справа в хюґе – магічному слові, що давно вже стало світовим трендом. Хюґе – це й пити какао з зефірками, й запалювати свічки, й зустрічатися з друзями, й влаштовувати пікніки, й милуватися зорями…
Гел Елрод «Чудовий ранок. Як не проспати життя». Для школярів та студентів осінь – початок нового навчального року. Втім, навіть коли вам не потрібно ходити на уроки та лекції, непогано присвятити цю пору року здобуттю корисного навику. Книга Гела Елрода – чудова нагода навчитися не лише рано прокидатися, а й починати кожен день натхненно та усвідомлено.
Ґретхен Рубін «Проект Щастя». Ця книга – проект американської письменниці, блогерки та юристки Ґретхен Рубін, яка одного разу замислилася, чого насправді хоче від життя і щиро відповіла сама собі, що понад усе мріє бути щасливою. Рік свого життя вона присвятила пошукам щастя – вивчала, що думали і писали про нього інші, і врешті склала власний план, встановила правила, що мають робити кожен день кращим, і почала працювати над самовдосконаленням.
Ліна Костенко «Триста поезій». Кожен рядок з поезій Ліни Костенко давно став цитатою. Осінь – чудова нагода для того, аби перечитати вірші живого класика української літератури. До того ж, тексти Ліни Костенко настільки образні, що щоразу відкривають себе по-новому.
Оксана Забужко «Музей покинутих секретів». Цей товстенький фоліант з першого погляду лякає своїми розмірами. Але як тільки починаєш читати, випірнути з виру захопливої сімейної саги дуже важко. Це паралельна історія кількох поколінь, це історія нашої країни, для когось неоднозначна, бо тут багато про УПА і вже більш близька, початку 2000-х, в якій ми наче й жили, але здається, що це було не з нами. Таємниці, які проходять через півстоліття, сни, містика, переплетена з реальністю. Забужко майстерно поєднує все це, присмачуючи своєю фірмовою, «густою» мовою, і від цього читати роман — ще більша насолода.
Читайте також: Як провести вихідні в Запоріжжі