Матеріальну допомогу отримають лише застраховані робітники, які офіційно оформили трудові відносини

Уряд надасть фінансову допомогу малому та середньому бізнесу для виплати зарплат робітникам. Підтримку надаватимуть тим підприємствам, які скоротили або припинили свою діяльність у зв’язку з введенням карантину через поширення коронавірусної інфекції. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів України.

Отримати таку допомогу можуть застраховані працівники, які офіційно оформили трудові відносини з роботодавцем. Для цього підприємці мають звернутися до територіального центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, необхідно написати заяву та подати пакет документів, серед яких копія наказу про початок зупинки або скорочення виробництва через карантин, відомості про працівників, які потребують часткової допомоги, довідку про відсутність заборгованості з виплати зарплати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадаємо, запорізьким безробітним, які звертатимуться до центру зайнятості, одразу надаватимуть статус та нараховуватимуть допомогу по безробіттю.

Читайте також: Яку роботу пропонують українцям на карантині