Рік назад, 15 листопада, запорожець Анатолій Волков заснував фотомарафон «365 днів Хортиці». Упродовж року щодня фотохудожник слідкував життя острова, аби показати на всю Україну, наскільки наш заповідник багатий красою. І ось прийшов час, коли у запорізькому фотоклубі відкрилася його виставка.

23113123_10210579251259995_1915151376_o В експозиції задіяні 85 найкращих фотографій. Тут можна побачити численні балки і скелі Хортиці, заповідні плавні, дендропарк, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», Скіфський стан, кромлехи і святилища. Анатолій каже, що він зобразив абсолютно всі куточки Хортиці і обійшов всі стежки. Також вдалося зробити знімки з висоти пташиного польоту завдяки квадрокоптеру.
Острів знятий в усі пори року, в різну погоду і час доби. Фотограф виходив на зйомки практично кожен день, виняток робив тільки коли хворів.
– Я намагався показати не тільки всім відомі місця острова, а й ті, до яких важко дістатися, – розповідає Анатолій Волков, – Кожен день острів інший. Гуляючи тими ж місцями, я щоразу знаходжу щось нове, помічаю те, чого раніше не бачив. Вважаю, що навіть 365 днів було замало, щоб показати всю красу і різноманіття Хортиці. Показати унікальність, самобутність, мінливість і багатогранність живої природи. Я хотів, щоб разом зі мною вся країна змогла простежити, як острів покривається пишним шаром снігу, як прокидається навесні, розквітає влітку і рясніє різними фарбами восени. Показати, як сходить сонце над Запорізькою Січчю, і як ніч спускається на дніпровські пороги.IMG_2211 IMG_2228 IMG_2231 IMG_2232