Порівнюємо вартість квитків на поїзди та лоукостові рейси

У дослідженні аналітичний портал «Слово і Діло» проаналізував маршрути зі столиці до восьми українських міст, серед яких і Запоріжжя. Враховувалась ціна та час подорожі. Як виявилося, ціни на квитки на літаки у деяких випадках не набагато перевищували вартість місць у поїздах. А от показник тривалості подорожі, звичайно, на авіарейсах, у кілька разів менший.

Наприклад, авіарейс МАУ із Києва до Запоріжжя у найближчі півроку коштуватиме приблизно 800 гривень, а тривалість польоту складатиме трохи більше години. Ціна на рейс Інтерсіті за тим самим маршрутом першим класом становить – 1 255 гривень, другим – 497. Тривалість поїздки – сім з половиною годин. Дістатись із столиці до Запоріжжя можна і на звичайному поїзді за 600 гривень, втім така подорож стане найдовшою і складе понад 9 годин, повідомляється на сайті аналітичного порталу «Слово і діло».

Зазначимо, що з кінця жовтня авіакомпанія SkyUp Airlines запустила прямий рейс до із Запоріжжя до Києва. Вартість квитка на такий політ складає близько 500 гривень. І це найдешевша ціна на заданий напрямок.
Із Запоріжжя до столиці – який транспорт найкращий

Детальну інфографіку по вартості цін на лоукости та поїзди, що курсують з Києва до інших українських міст можна подивитись тут.

Нагадаємо, 22 жовтня запорізький аеропорт відновив свою роботу після капітального ремонту злітно-посадкової смуги. На завершальній стадії й будівництво нового пасажирського терміналу аеропорту «Запоріжжя», яке перебуває на особистому контролі міського голови Запоріжжя Володимир Буряка. Також у жовтні стартують нові прямі рейси із Запоріжжя до Тель-Авіва та Шарджі. А вже у березні відкриється авіасполучення між Запоріжжям та шістьма містами Європи: Будапештом, Віднем, Вільнюсом, Вроцлавом, Гданськом та Краковом. Рейси угорської компанії Wizz Air коштуватимуть від 14,99 євро.

Читайте також: Прем’єр-міністр України оцінив запорізький аеропорт