Стрілянина серед білого дня вибухнула в центрі Запоріжжя по вулиці Лермонтова 31 липня. Жертвою перестрілки став 22-річний хлопець. Як «ЗС» розповіли в прес-службі патрульної поліції Запоріжжя, двоє іноземців поранили хлопця і зникли на червоному «Ланосі» з місця події. Свідки події на місце викликали «швидку» і поліцію. Хлопця з вогнепальним пораненням госпіталізували в 5-у міськлікарню.

«Жертва була вибрана не випадково. За словами свідків, перш, ніж зловмисники вирішили розв’язати конфлікт перестрілкою, вони довго на підвищених тонах про щось сперечалися з потерпілим», – розповіла прес-секретар Патрульній поліції Юлія Шеймухова.

Патрульні почали шукати злочинців.

«Ми отримали по радіоефіру орієнтування на червоний «Ланос». На вулиці Гагаріна поліцейські зупинили автомобіль, схожий на той, на якому були злочинці, але в автомобілі знаходилася тільки одна людина. Ми провели огляд автомобіля – в результаті виявили зброю. Тоді запросили свідка цього інциденту. Той одразу впізнав в чоловікові людину, яка стріляла в хлопця. На місце викликали слідчо-оперативну групу Вознесенівського відділення поліції», – розповіла Юлія.

 Однак, потрібно було знайти співучасника злочину. Поліція продовжила обстеження території і виявила другого іноземця, який перебував у авто під час стрілянини. Його теж доставили в Вознесенівський райвідділ для подальшого надання свідчень.