Найбільшою популярністю в Україні продовжують користуватися фахівці з продажу, IT-спеціалісти, маркетологи і PR-менеджери

Саме ці співробітники потрібні практично в будь-якій компанії і будь-якій галузі. Такі висновки зробили експерти компанії «HeadHunter», досліджуючи тенденції українського та світового ринків праці. При цьому зберігається дефіцит представники робітничих професій – протягом року на одну вакансію за робочими спеціальностями припадало менше одного резюме.

10186963

Що стосується зарплат, то за деякими вакансіями вони зросла майже на третину, а в деяких випадках – залишились на рівні минулорічних показників, або навіть і впали. Зокрема, на 20-30% збільшились виплати спеціалістам  IT, адміністративному персоналу, фахівцям у сфері транспорту і логістики. Разом з тим, домашньому персоналу, журналістам та митцям пропонують нижчі зарплати, ніж минулого року.

У 2019 році найбільш активно шукали роботу фахівці-початківці. Також побільшало тих, хто хоче займатись розробкою та тестуванням програмного забезпечення, працювати в сфері комунікацій та журналістики. При цьому майже третина шукачів розраховує на зарплату в 12-24 тисячі гривень.

Читайте також: Що найчастіше шукали українці в Google у 2019 році