Розбираємося, які рідини можуть нашкодити здоров’ю малечі

Найпершим та найголовнішим табу для дітей мають стати алкогольні та енергетичні напої. Про їхню шкоду для дитячого організму годі й говорити. Але в нашому світі є ще безліч інших рідин, які можуть негативно впливати на функції організму дорослих й малих.

Якщо ви хочете зберегти здоров’я вашої дитини, слід заборонити або обмежити вживання таких напоїв:

Газовані напої

Солодка вода містить барвники, консерванти, ароматизатори та купу інших додаткових шкідників, які небажано вживати дітям, особливо в ранньому віці. Консерванти можуть негативно вплинути на розвиток дитини, адже потенційно може розвинутися нестабільна психіка.

Квас

Цей напій суворо заборонений дітям до трьох років. Адже квас – це продукт живого бродіння, в ньому міститься незначна доля етилового спирту. До того ж, якщо у вашої дитини проблеми зі шлунком чи кишківником – квас може тільки погіршити ситуацію.

960m

Сік з пакетів

Багато батьків вважають, що сік є корисним для дітей будь-якого віку, але, на жаль, дослідження показують зворотне. Крім великої кількості цукру й калорій, які можуть призвести до ожиріння, діабету та карієсу, в дитячих магазинних соках недостатньо клітковини.

Кава

Цей гарячий напій для деяких дорослих став невіддільною частиною ранку для пробудження. Та дітям до 15 років категорично не можна вживати каву. Вона може призвести до розладів психіки: раптової агресії, нервових зривів. А ще дитячий шлунок може різко відреагувати на новий подразник і в результаті виникне печія й хронічний біль.037ffd8-chevanon-photography-pexels
Бережіть себе та здоров’я своїх дітей!

Читайте також: Чому запоріжцям потрібно пити більше води