Під бій курантів Володимир Буряк загадав, аби мрії запоріжців збувалися

В інтерв’ю газеті “Запорозька Січ” міський голова Запоріжжя Володимир Буряк розповів про особисті звички святкування, а також про те, яке бажання загадав на Новий рік.

Володимир Буряк– Мені б хотілося, щоб мрії запоріжців збувалися. Впевнений, що коли є мрія, обов’язково знайдеться шлях, як отримати бажане, – повідомив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя зазначив, що дорослі часто забувають про те, що в ці святкові дні дійсно трапляються дива, та закликав вчитися брати приклад із дітей.

– От мені в середині грудня прийшов лист, який написав 6-річний Сафрон. Я одразу на цей конверт звернув увагу в стосі робочих паперів. Він і малюнки туди доклав, і пару карамельок, і своє побажання – дуже хотів робота. Звичайно, як я міг не виконати новорічне бажання дитини? – наголосив Володимир Буряк.

Нагадаємо, омріяного робота Сафрон отримав напередодні Нового року. Разом з мамою вони завітали до міського голови, де маленькому мрійнику вручили бажаний подарунок.

Також мер Запоріжжя розповів, чого бажає містянам в новому році.

– Цього року побажання міцного здоров’я отримало новий сенс, адже це дійсно найцінніше, що ми маємо. Тому, в першу чергу, хочу, щоб всі були здорові. Також бажаю запоріжцям щастя, благополуччя та родинного тепла, а ще – любові до свого рідного міста. Адже Запоріжжя – дійсно найкраще місто, хоч би хто там намагався це опротестувати, – зазначив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя також поділився, що на свята завжди знаходить можливість привітати свою родину та приділити час близьким.

Повне інтерв’ю міського голови читайте в завтрашньому випуску видання “Запорозька Січ”.

Читайте також: Хто першим народився в Запоріжжі у 2021 році