Ефективні способи заробляти більше та використовувати кошти з розумом

Психологічне налаштування – це 50% вашого матеріального успіху

Повірте в те, що ви можете та будете заробляти гроші. Не смикайтеся через дрібниці та не пасуйте перед першими ж фінансовими негараздами.

Не зволікайте

Сидіти на дивані та чекати, доки виграєте у лотерею чи отримаєте спадок від невідомого дяді з Італії – не вихід. Навіть у той час, коли в вашій голові формується геніальний бізнес-план, можна заробляти: напишіть статтю на замовлення, продайте в інтернеті непотрібні речі, погуляйте за невелику грошову винагороду з сусідським собакою.  

Корисні контакти

Тут як у фільмах про численних друзів Оушена. Знайомий податковий інспектор допоможе заощадити гроші на штрафах, родич-фотограф із задоволенням і майже безкоштовно познімає вас та гостей на Дні народженні, а друг-пекар створить чудовий іменинний пиріг.

Вчіться в успішних людей

Постійно вчіться в тих, хто успішніший за вас, якщо хочете навчитися заробляти гроші. Прикладом може стати ваш родич, начальник чи просто невідома вам, але дуже реалізована в житті людина.

Змусьте гроші працювати

Велике вміння не просто відкласти гроші, а зробити так, щоб вони лежали та збільшувалися. Як приклад – різноманітні депозитні пропозиції чи спільна з другом бізнес-справа.

Обирайте комфортну роботу

Працювати в поті лиця й усі вихідні проводити на роботі, від якої ви не отримуєте жодного задоволення – велика помилка. Коли робота стає хобі – гроші самі вас знайдуть.

Читайте бізнес-літературу

У будь-якому книжковому супермаркеті чи інтернет-магазині ви зможете знайти безліч книжок із порадами, які навчать вас розпоряджатися коштами та розуміти всі фінансові нюанси.

Контроль бюджету

Завжди контролюйте свій бюджет та складайте таблицю витрат і доходів. Вчіться складати бізнес-плани. Це знадобиться при відкритті навіть дуже маленької власної справи.

Читайте також: Хто на Запоріжжі отримає підвищену зарплату