За декілька років у Запорожжі суттєво оновили школи, дитсадки та інші заклади освіти

Завдяки цьому діти навчаються, а педагоги працюють у кращих умовах. Та дякують міському голові Володимиру Буряку за важливу програму оновлення закладів.

Директор ПНЗ «ДП «Запорозький міський Ботанічний сад» Тамара Єрьоміна:

Адміністрація та колектив висловлює  найщиріші слова подяки міському голові Буряку Володимиру Вікторовичу за постійну підтримку, допомогу та сприяння розвитку унікального зеленого куточка нашого міста.

За період керівництва Володимира Вікторовича наш Ботанічний сад все більше осучаснюється і стає унікальною зеленою перлиною Запорізького краю. Проведено ремонтні роботи та реконструкцію старих теплиць і зимового саду, завершується побудова нової сучасної оранжереї тропічних рослин.

Ця підтримка Володимира Вікторовича – свідчення небайдужого ставлення до екологічних проблем у нашому місті і розуміння важливості виховання у підростаючого покоління екологічного  світосприйняття. Бажаємо Володимиру Вікторовичу наснаги, натхнення і непохитної віри у яскраве квітуче майбутнє нашої спільної справи.

Директор дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №169 «Берегиня» Світлана Оттіна:

Після проведення капітальних ремонтних робіт, осучаснення обладнання наш дошкільний навчальний заклад відновив свою роботу. Заклад розраховано на 5 вікових груп, в яких охоплено дошкільною освітою 100 вихованців, що перебували у черзі на влаштування. Таким чином, завдяки вчасним та злагодженим діям міської влади та особисто міського голови у Заводському районі черга на влаштування дітей до закладів дошкільної освіти скасована.

Під час ремонтних робіт, які тривали 4 роки, було осучаснено зовнішній вигляд будівлі закладу, встановлено нове технологічне обладнання, дитячі меблі, придбано м’який та твердий інвентар, який відповідає державним санітарним та естетичним вимогам, забезпечує умови для безпечного та комфортного перебування дітей в закладі, надихає педагогів на творчість та креативність у роботі.

Директор гімназії № 25 Марина Луценко:

Відчуваючи підтримку міської влади, Запорізька гімназія №25 розвивається, удосконалюється, оновлюється, щоб відповідати вимогам часу та запитам учнів і батьків.

Саме завдяки фінансуванню з міського бюджету повністю відремонтовано спортивний зал гімназії, підземні комунікації.

Запорізька міська рада активно допомагає розбудовувати освітній простір гімназії відповідно до концепції Нової української школи.

Завдяки перемогам у програмі «Громадський бюджет» за міські кошти у 2019 році вдалося встановити огорожу, а у 2020 році облаштувати безпечну пішохідну зону навколо закладу освіти.

Директор  навчально-виховного комплексу №63  Геннадій Циганов:

Завдяки зусиллям міської влади в дошкільному підрозділі Запорізького навчально-виховного комплексу №63 відкрито 8 нових груп. Проведено капітальний ремонт приміщень дошкільного підрозділу, модернізація  прогулянкових зон для дітей. Нині дошкільний підрозділ відвідують 155 вихованців.

Батьки, педагогічний та технічний персонал закладу висловлюють щиру вдячність Запорізькій міській раді та особисто Запорізькому міському голові Володимиру Буряку за постійну турботу про створення умов для розвитку запорізького дошкілля.

Директор спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7

Костянтин Білоус:

Відкриття оновленого сучасного спортивного майданчика, який побудовано в межах реалізації міського проєкту «Сучасний стадіон – школі», стало чудовим подарунком для всіх мешканців мікрорайону.

Стадіон успішно  працює вже 3 роки. Користувачі спортивного майданчика, учні та педагоги школи вдячні міській владі за можливість долучитися до здорового способу життя.

Директор Запорізької гімназії №90 Ганна Аліпова:?

За ініціативою міського голови Володимира Буряка, департаментом освіти і науки Запорізької міської ради розроблено план створення у закладах освіти Запоріжжя додаткових  місць для дітей. У вересні 2016 року  у  гімназії №90 розпочали роботу 2 дошкільні групи.

Це дозволило зменшити чергу по влаштуванню дітей до закладів дошкільної освіти Комунарського району.

У гімназії №90  є усе необхідне для забезпечення освітнього процесу, тут безпечно та комфортно дітям.

Влада, яка дбає про дітей – успішна влада. Адже діти –майбутнє нашої Держави.

Директор дошкільного навчального закладу №219 «Сонячний зайчик» Лідія Ясир: – На жаль,  дошкільна освіта та  вирішення її проблем тривалий час не були актуальними у нашому місті. Але з 2015 року розпочато суттєву послідовну роботу направлену на докорінні, якісні зміни матеріально-технічного забезпечення закладів дошкільної освіти.

З 2016 року матеріально-технічна база ДНЗ №219 постійно поповнюється за системною, активною, дієвою підтримкою Запорізької міської ради, міського голови Володимира Буряка. Проведено капітальні ремонти, встановлено 54 металопластикових вікна у групових кімнатах. Розпочато проведення: лабораторних випробувань продуктів харчування та продовольчої сировини щодо їхньої якості та безпечності. Здійснено поточний ремонт харчоблоку, його забезпечено технікою, а на території садочка встановлено 7 тіньових навісів, проведено аварійний ремонт даху будівлі та багато іншого.

Продовжується робота щодо підготовки закладу до термомодернізації. Проведена системна робота Запорізької міської ради, міського голови дозволяє щорічно підвищувати якісні показники роботи дошкільного навчального закладу.

Директор спеціалізованої школи фізичної культури І-ІІІ ступенів №18 Віктор Молчанов:

Наш заклад освіти виховує майбутніх майстрів спорту та олімпійських чемпіонів. Тож велике значення має організація  харчування учнів, наявність умов для якісного приготування страв.

У 2015 році було ухвалено рішення про створення нового сучасного харчоблоку. Проведено перепланування приміщення, замінено вікна, двері, оновлено цехи згідно з новими санітарними нормами. Це повністю вирішило проблему організації харчування.

Колектив ЗСШФК №18, учні, батьки, вчителі та тренери висловлюють міському голові та депутатам міської ради слова вдячності за турботу про дітей та їхнє здоров’я, за  допомогу нашому закладу освіти.

Читайте також: Як змінились школи та дитсадки Запоріжжя