Плануючи поїздку за кордон цього літа, запоріжцям слід бути максимально уважними

У Міністерстві охорони здоров’я підготували інфографіку про правила відпочинку за кордоном влітку 2020 року. Так, запоріжці можуть поїхати відпочивати до іншої країни. Однак, перед поїздкою слід звернути увагу на те, що в кожній країні діють свої правила перетину кордону. Детально ознайомитись з ними можна за допомогою інтерактивної мапи, яку нещодавно презентували в Міністерстві закордонних справ.

Повідомляти про виїзд державні органи не обов’язково, проте запоріжцям рекомендують зареєструватися у системі “Друг”, щоб представники посольства України за потреби змогли надати допомогу. Крім того, якщо це встановлено правилами іншої країни, то запоріжцям необхідно буде пройти медобстеження або тест на відсутність коронавірусної інфекції.

805a0b06-7558-462a-9ffe-6b8d2ac5ed0e

Для подорожей автомобілем теж діє низка правил. Зокрема, перед початком подорожі необхідно ознайомитись з графіком роботи пунктів пропуску. Також варто ознайомитись з вимогами до в’їзду, обмеженнями та рекомендаціями на час відвідування тієї країни, до якої планується подорож та оформити страховий поліс для себе та родини, а також “зелену карту” на автомобіль.f8415979-174a-4d71-8196-f333ae1b45d2

Читайте також: Як запоріжцям правильно носити маску та рукавички у літню спеку