Мер Володимир Буряк надав доручення профільній комісії вирішити, що робити зі стихійною торгівлею біля цирку

Ярмарок біля цирку став головною темою обговорення перед початком розгляду питань сьогоднішньої сесії міської ради. Міський голова Володимир Буряк зачитав листи, які регулярно надходять до міської ради від СБУ, Держпродсподживслужби, Національної поліції, облдержадміністрації стосовно загрози, яку несе здоров’ю запоріжців торгівля неперевіреними продуктами.

Також мер нагадав, що ярмарок від початку замислювався як майданчик для торгівлі сільськогосподарською продукцією, однак зараз він перетворився на звичайний ринок, де торгують перекупники, а якість товарів ніхто не перевіряє.

– Давайте надамо доручення від депутатського корпусу профільній комісії разом з депутатом Олександром Кобзарюком, який цим питанням опікується, департаментом розвитку підприємництва внести пропозиції щодо вирішення питання для того, щоб навести на цій ділянці порядок, – зазначив Володимир Буряк. – Нехай там торгують ті, хто дійсно вирощує продукцію на землі, а не продають м’ясо та рибу, якість якої ніхто не перевіряє, а також банани, кокоси і т.д.

Читайте також: У Запоріжжі більше 60 людей отруїлися неякісними продуктами