Ми зібрали найкращі поради від психологів про те, як правильно налаштуватися на робочий день, аби він пройшов легко

Готуйтеся до нового робочого дня заздалегідь

Це стосується як матеріальних речей, так і морального стану. Приготуйте звечора одяг, зберіть сумку, перевірте прогноз погоди, щоб дощ не захопив вас зненацька. Розплануйте свій графік  – робочі моменти, зустріч із друзями, важливий телефонний дзвінок, похід до магазину.

Дорога до місця роботи

Якою б не була дистанція – виділіть кілька хвилин на пішу прогулянку. Вийдіть раніше на одну зупинку та прогуляйтеся ранковим містом. Свіже повітря допоможе прокинутися, м’язи розімнуться, а дорогою можна встигнути захопити на роботу скляночку смачного лате або улюбленого фруктового чаю.

Порядок на робочому місці

Приберіть зі столу обгортки від цукерок, викиньте роздруківки  тижневої давності. Приведіть до ладу усі теки на робочому столі. Безлад на робочому місці, запевняють психологи, заважає концентрації уваги.

Знаходьте час для відпочинку

Яким би ви працьовитим не були – голова повинна відпочивати. Розплануйте робочі справи так, аби між ними були п’ятихвилинні перерви. Відчуваєте – що голова паморочиться і думки починають плутатися? Відпочиньте: залиште на кілька хвилин комп’ютер, зробіть зарядку, поспілкуйтеся з колегою чи послухайте заспокійливу музику. Ви здивуєтеся – але після цього встигнете зробити всі завдання ще швидше.

Дотримуючись цих незначних правил, ви зможете зекономити свої сили, яких вистачить і на прогулянку після робочого дня з друзями, і на візит до спортзалу чи курси англійської.

Легкого та продуктивного вам тижня та лише приємних робочих завдань!

Читати також: Усім хандра: як побороти осінню депресію