Настала осінь, а це значить що не за горами перші сильні холоди, які можуть негативно позначитися на стані волосся

У холодну погоду наше волосся ще більше пошкоджується. “Запорозька Січ” попросила майстрів салону краси “Persona” розповісти, як зберегти свої локони і не втратити довжину під час холодів. Поради професіоналів дивіться далі.

Першу помилку, яку допускають дівчата, власниці довгого і дуже довгого волосся, – виходячи на вулицю не ховають його під верхній одяг. До речі, мороз псує волосся навіть більше, ніж фен чи плойка. Від холоду наше волосся стає ламким. Негативно він позначається й на шкірі голови, починаючи з середини осені ви можете спостерігати активне випадіння. Нагадаємо, що нормою є випадання до 100 волосин на день. Тому важливо не забувати про шапку, навіть найбільшим модницям потрібно задуматися, в першу чергу, про здоров’я, а після вже про стиль.

Професіонали рекомендують заздалегідь готуватися до холодів і пропивати курс вітамінів. Але для початку проконсультуйтеся з лікарем.

Які вітаміни потрібні для гарного стану волосся

  • Вітамін А допомагає підсилити ріст волосся.
  • Вітамін B забезпечує гнучкість волосся, їхню силу і здоров’я в цілому.
  • Вітамін С допомагає виробляти колаген, білок, що входить до структури волосся, який дуже важливий для їхнього росту, здоров’я і запобігання старіння.
  • Вітамін D сприяє росту волосся. Випадіння волосся часто пов’язано з дефіцитом саме цього вітаміну.
  • Вітамін Е має властивості антиоксиданту. Він допомагає уникнути пошкоджень структури шкіри голови і волосся.

Другою помилкою є те, що в холодну пору року небажано виходити на холод з погано просушеними волоссям, бо волога на волоссі замерзає і воно стає крихким буквально на очах.

Рекомендується використовувати натуральні масла, такі як: арганове, кокосове, мигдальне, масло виноградних кісточок. Їх перукарі “Persona” радять наносити на волосся на 20 хвилин, бажано під плівкою і з впливом додатково тепла.

Читайте також: У Запоріжжі одна з найнижчих цін на гарячу ванну