У запорізькому аеропорту наближається до завершення будівництво нового терміналу та розпочинається ремонт основної злітно-посадкової смуги

У Запоріжжі успішно реалізується програма розвитку аеропорту, яка була розроблена за дорученням міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. До будівельних робіт міська влада підійшла комплексно. Спочатку була відремонтована дорога, яка веде до аеропорту. Будується сучасний пасажирський термінал площею більше 12 тис. кв. м. Стартує ремонт злітно-посадкової смуги. Разом з тим, виконуються роботи на допоміжних спорудах та прилеглій території. Йдуть внутрішні та оздоблювальні роботи.

з6

Як писав сайт «Запорозька Січ», будівництво нового терміналу розпочалося наприкінці 2017 року. Наразі воно близиться до завершення. Вже завезена більша частина обладнання, виконується його монтаж. Проводяться також оздоблювальні роботи, монтуються панелі на фасаді будівлі. Вже цього року будівництво буде завершено.

з4

З 2 вересня розпочнеться ремонт основної злітно-посадкової смуги. Будуть також відремонтовані руліжна доріжка та перон аеропорту. Ремонт виконуватиме турецька компанія «Онур». Наразі вони завершують підготовчі роботи. В аеропорт завезено та встановлено необхідне обладнання для виготовлення бетону. В понеділок вже розпочнуть демонтаж старого покриття.

з8

Зазначимо, перші результати реалізації міської програми розвитку аеропорту помітні вже сьогодні. Кількість пасажирів у запорізькому аеропорту збільшується щомісяця. Загальний приріст пасажиропотоку за рік склав 27%. Популярними стають як міжнародні авіарейси, так і внутрішні.

з9

В аеропорту «Запоріжжя» відкриваються нові рейси. Популярним став авіарейс до Варшави, завдяки якому мандрівники користуються «стиковими» рейсами. Із Запоріжжя можна долетіти до Брюсселя, Амстердама, Парижа, Женеви, Мілана, Чикаго, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Торонто за короткий час. З травня із Запоріжжя виконуються рейси до Барселони. Восени відкриються авіарейси до Києва, а також до Тель-Авіва. Міська влада опрацьовує відкриття додаткових рейсів та напрямків, які планують запускати після введення в експлуатацію нового терміналу.

з3

з10

з2

з1

з

Яким буде новий термінал, дивіться тут.