Схуднути до відпустки – місія здійсненна

Літо вже настало, скоро відпустка, а ви ще не схуднули? Що ж, будемо реально дивитися на речі – на дієту сідати вже пізно, бо треба ж ще й здоров’я не підірвати. До спортзалу ходити можна і треба, але скинути зайві кілограми «до літа» вже не вийде.

Проте не все так безнадійно. У Запоріжжі є унікальний італійський апарат Eximia, який ефективно дозволяє прибрати зайві об’єми з усіх частин тіла без болю та навантажень. А головне – результат помітно вже після першої процедури.DSC_0768

Подробиці про диво-апарат «Запорозька Січ» дізналася в косметолога салону краси «Persona» Вікторії.

– Вікторіє, розкажіть, будь ласка, як працює апарат Eximia та з чого складається процедура.

– Попередньо ми обговорюємо з клієнтом його побажання, а далі ви просто лягаєте на зручну кушетку та починається власне процедура. Для початку ми запускаємо лімфатичну систему, тим самим активізуючи природні процеси організму.

Сам апарат включає три основних етапи. Алмазна мікродермобразія – це контрольоване відлущування ороговілих клітин епідермісу, яке дозволяє позбутися дефектів шкіри.

Лазеропорація створює «мікропори», що дає можливість проникати вглиб речовинам, які руйнують жирові клітини та шкірні ущільнення. Зруйнована жирова тканина виходить у міжклітинний простір. Вона виводиться з організму природним шляхом та за допомогою лімфатичної системи. Попередньо ми наносимо масло з корисними речовинами, які допомагають більше стимулювати боротьбу з жировими відкладеннями.

Ендорадіомаг – масаж разом з біполярним радіоліфтингом, який збільшує пружність шкіри, стимулює вироблення колагену й еластину. Масажний ефект стимулює руйнування та виведення жирових клітин. Це дозволяє моделювати фігуру без хірургічних втручань.

DSC_0716

– Чи дійсно це не боляче?

– Італійські колеги зробили так, щоб процедура була максимально комфортною, безболісною та ефективною. Але все ж не варто забувати про індивідуальні особливості організму й індивідуальну чутливість.

– Правда, що можна побачити ефект вже після першої ж процедури?

– Ця процедура дуже комфортна та підходить для тих, хто цінує свій час. Дійсно ефект можна буде побачити вже з першої процедури! Шкіра виглядає більш рівно, підтягнуто та гладенько.DSC_0889

– Чи не залишається після процедури синців та інших неприємностей?

– Сучасна технологія апарату Eximia дозволяє уникнути появи синців чи якихось інших слідів.

– Після проведення процедури потрібен якийсь спеціальний догляд для шкіри?

– Зараз вже сонечко, тому ми рекомендуємо після процедури захищати шкіру сонцезахисними кремами з Spf 30. На першому етапі процедури ми знімаємо ороговілий шар епідермісу, тож піклуватися про нього варто.

А для більш кращого ефекту ми радимо використовувати антицелюлітні креми. За рахунок розкриття мікропір, протягом 72 годин після процедури активні компоненти глибше проникають в шкіру, тим самим покращують ефект виконаної роботи.

– Скільки триває курс процедур та як часто треба їх робити?

– Для максимального швидкого ефекту та економії часу технологія розроблена так, що процедури тривають протягом 7 днів кожен день.

DSC_0732

– Що робити, аби зайві кілограми потім швидко не повернулися?

– Щоб вага й обсяги не повернулися, ми завжди рекомендуємо підтримувати водний баланс, правильно харчуватися та займатися спортом. Крім того, варто періодично робити підтримуючі процедури.

– Яким має бути догляд за тілом влітку?

– Влітку тіло потребує особливого догляду. В сонячну пору року для тіла, як і для обличчя, варто використовувати лосьйон легкої текстури з Spf захистом. Його треба наносити десь за 20 хвилин до виходу на вулицю, щоб захистити шкіру від UVA- та UVB-випромінювання. Варто відмовитися від грубих скрабів і перейти на більш легкі. Скрабування треба робити рідше, ніж зазвичай, а також після скрабу не рекомендується виходити на сонце.

– Як не «втратити тіло» під час відпочинку?

– На відпочинку ми завжди зазвичай розслабляємося, починаємо багато їсти і знижуємо фізичне навантаження. Для підтримки тіла в формі потрібно більше плавати, рухатися, бігати по піску, грати в пляжні ігри. Необхідно також збільшити кількість овочів та фруктів в раціоні, адже в них багато вітамінів та мінералів, яких потребує наш організм. Аби не «втратити» фігуру, радимо виключити алкоголь, бо він є дуже калорійним, притупляє мозкову діяльність, через що, як правило, коли випиваєш, більше з’їдаєш. Крім того, він негативно впливає на колаген та еластин, які забезпечують нам молодість та красу.

Читайте також: Як доглядати за шкірою обличчя