Проведіть останній місяць літа так, щоб ваша дитина запам’ятала його на все життя

Більша частина літа вже позаду. Якщо ваш син чи донька досі нудяться вдома за екраном гаджета, то потрібно терміново рятувати ситуацію!

Перш за все, вам потрібно стати прикладом для свого нащадка й робити все те, що змушуєте й його. Наприклад, вигуляйте з дитиною пса, полийте квіти в горщиках або поїдьте на дачу збирати врожай.

Ми пропонуємо вам список справ, які перетворять літо вашої дитини в приємний спогад.

Катайтесь на велосипедах

Важливо розповісти дитині про правила дорожнього руху, але не перетворюйте всю вашу прогулянку в повчальну лекцію. Позмагайтесь на швидкість, проїдьтесь красивими місцями, наприклад, по Хортиці або по доріжках біля Дніпра. Родинні прогулянки на велосипедах, роликах або скейтах зблизять вас з дитиною.

snimok-ekrana-2018-06-13-v-18.10

Сходіть разом на ринок по овочі та фрукти

Покажіть вашій дитині розмаїття ягід, розкажіть проте, як їх потрібно правильно обирати, та що з них можна приготувати. Після того можна влаштувати спільний вечір поїдання вітамінів на березі річки.

Проведіть ніч під зірками

Це можна зробити будь-де: чи то в лісі в наметі, чи на балконі. Кожній дитині цікаво знати, що знаходиться зверху над нами. Як казав класик, не бійтесь підіймати голови до неба – там зірки. Спостерігати за ними цікаво у будь-якому віці.

40960686e7c56f39c29482c858a6baaf

Читайте разом

Навіть якщо вашому школярику не задали літератури на літо, то зробіть це самі. Допоможіть опанувати хороші книжки, розкажіть сюжет та читайте по черзі. Це змотивує вашу дитину цікавитись книжками та читанням в цілому.

Беріть участь у соціальних акціях

Прибрати парк від сміття, намалювати листівку, написати листа військовослужбовцям, посадити дерево. Всі ці заняття стимулюватимуть вашу дитину робити добро просто так, безкорисно.

67195945_426961014557435_3741270931222298624_n-740x416

День без гаджетів

Без планшетів, телефонів, ноутбуків та приставок буде складно утриматись навіть дорослим, але зберіть свої сили й покажіть гідний приклад. Для того, щоб позбутися спокуси пограти на смартфоні чи зайти в соціальні мережі, залиште всю техніку вдома й проведіть весь день на свіжому повітрі. Зарядка, мильні бульбашки, скакалки, живе спілкування та плескання у воді зроблять ваш день.

Приємного відпочинку!

Читайте також: Де розважитись на запорізьких курортах