Якщо попрацювати тоді, коли інші відпочивають, можна підзаробити грошей на щось важливе та давно омріяне

Якщо ви креативна та позитивна людина, гарним варіантом підзаробітку стануть вакансії Святого Миколая, Снігуроньки, аніматора або ведучого новорічних корпоративів. Можливо, вам знадобиться продумати власний сценарій розваг та костюми. Однак все це окупиться вже з першим заробітком.

Для тих, хто має власне авто, гарним підробітком стане таксування. У свята попит на таксі зростає – ті, хто святкує, за кермо не сідають. До речі, тариф у свята вдвічі, а то й втричі більший звичайного.

Додаткових працівників на свята дуже часто шукають супермаркети та магазини. Це може бути підробіток продавцем, касиром, пакувальником, вантажником.

Креативний варіант підробітку в новорічний час  – відповідати на листи від імені Діда Мороза. Перше, що необхідно зробити  – відкрити пошту новорічного дідуся та отримувати листи від малечі. Для цього навіть не доведеться відриватися від основної роботи.

Новорічні свята можна продовжити на всю зиму, якщо влаштуватись на підробіток на гірськолижних курортах.  У сезон там постійно потребують людей на різні вакансії – від покоївок до кухарів, офіціантів та масажистів.

Крім того, можна відкрити власний бізнес та торгувати новорічними ялинками, сувенірами, створювати подарункові набори тощо.

І хоча власне новорічних вакансій не так багато, способи підзаробити кошти є. Було б бажання та натхнення, а можливості завжди знайдуться.

Читайте також: Скільки запоріжці відпочиватимуть у грудні й січні