Ми зібрали найкращі лайфхаки, які допоможуть вам стати більш пунктуальними

Проаналізуйте свої збори

Ввечері перед сном згадайте свій ранок. На що йде більша частина часу? Розплануйте похвилинно свої збори. Викресліть непотрібні речі – чи то перегляд соцмереж, чи листування з подругою. Це можна зробити дорогою на роботу. Перенесіть деякі пункти своєї підготовки, якщо це можливо, на вечір.

Підготуйте одяг заздалегідь

Випрасуйте його та акуратно складіть на стільці. Ви одразу відчуєте себе краще, коли зрозумієте, скільки часу зекономили на пошуку потрібних шкарпеток чи виборі відповідної сукні.

Приготуйте сніданок звечора

Бутерброди з ковбасою та сиром можна приготувати й заздалегідь. Зранку готову страву можна розігріти в духовці чи мікрохвильовці – сир розплавиться і вийде смачний гарячий сніданок. І час зекономлено, і шлунок до нового робочого дня готовий.

Зробіть ваше пробудження незвичайним

Пізні візити на роботу викликані, в першу чергу, лінивими підйомами. Почніть день з чогось незвичайного – змініть, наприклад, мелодію на будильнику. Оберіть приємний сучасний трек – і прокидайтеся в ритмі танцю. Можна також зробити невелику зарядку, навіть не встаючи з ліжка.

Мотивуйте себе

Вчасні візити на роботу повинні стати для вас серйозною мотивацією. Пам’ятайте, керівництво цінує пунктуальних співробітників – їм частіше довіряють важливі завдання та саме про них згадають під час можливого підвищення.

Ранковий ритуал

Вигадайте для себе приємну ранкову звичку – наприклад прийти на 10 хвилин раніше на роботу аби поспілкуватися з колегою, послухати улюблену пісню чи переглянути стрічку новин за чашкою кави.

Ось і все. Цініть свій час, витрачайте його з розумом та не пропускайте нових корисних порад від нашої редакції!

Читати також: Як пережити перші заморозки у Запоріжжі