Підсумки соціально-економічного розвитку регіонів у минулому році та перспективи розвитку у цьому році обговорили під час сьогоднішньої колегії запорізької обласної адміністрації

У засіданні взяв участь мер Запоріжжя Володимир Буряк, повідомляється на сайті Запорізької міської ради. Зокрема, говорили про те, що попри пандемію та пов’язані з нею виклики, Запорізька область продовжила розвиватися, при цьому за низкою напрямків показники вдалося значно покращити. Так, за рейтингом соціально-економічного розвитку за підсумками 2020 року регіон посів 8 місце серед інших областей України.

При цьому, голова Запорізької ОДА наголосив, що в області потрібно впроваджувати сучасні підходи в підвищенні якості надання послуг населенню, використовуючи позитивний досвід громад.

– Наприклад, як у Запоріжжі, де можна відстежувати у режимі реального часу рух комунального громадського транспорту. Можливо, є сенс впровадити таку систему по всій області, – зазначив Олександр Старух.

Чимало уваги приділили а засіданні й роботі зі зверненнями громадян. Мер Запоріжжя Володимир Буряк відзначив, що в цьому питанні свою ефективність довів міський контакт-центр «15-80».

– Жодне звернення містян у контакт-центрі не закривається, поки заявник не підтвердить виконання робіт. Ми щомісяця проводимо аналіз результатів роботи контакт-центру. Ефективність виконання заявок запоріжців – один з головних показників якості роботи профільних міських служб, – підкреслив Володимир Буряк.

Чималих результатів вдалося досягти Запоріжжю й у створенні Центрів надання адмінпослуг. Філії є в кожному районі міста, тож запоріжці мають змогу оформити всі необхідні документи неподалік від дому.

На засіданні колегії мер Запоріжжя Володимир Буряк також підняв низку важливих для розвитку міста питань. Зокрема щодо продовження розвитку медичної галузі міста. Так, у Запоріжжі наразі триває створення потужних приймально-діагностичних відділень на базі двох міських лікарень. Міський голова зауважив, що місто готове фінансувати завершення будівельних робіт за кошти власного бюджету, однак залишається відкритим питання їх оснащення необхідним обладнанням.

– На ці цілі необхідно близько 250 мільйонів гривень. Для міста це значні кошти. Ми розглядаємо різні варіанти, як вирішити це питання, але б хотілося отримати допомогу у фінансуванні з боку держави, обласної державної адміністрації, – наголосив Володимир Буряк.

Читайте також: У Запоріжжі продовжують відновлювати згорілу школу