Гороскоп на 8-14 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Дивіться на речі реалістично і сподівайтеся тільки на себе – тоді ніщо вам не зможе зіпсувати настрій. Якщо у вас щось не вийде, не варто засмучуватися сильніше, ніж це того варте. Ви розумні та іронічні, ваші влучні вислови потрапляють прямо в ціль. У вихідні постарайтеся більше приділяти уваги близьким людям. Проведіть час із родиною.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам загрожує невдоволення. Начальство може критикувати темпи вашої роботи. Кожного разу претензії будуть обґрунтовані, тому запасіться терпінням і уважно вислухайте, що вам говорять. Коли емоції притихнуть, може надійти інформація, яка відкриє перед вами нові перспективи та обрії. У вихідні друзі порадують вас своєю увагою, відмінно будуть складатися приятельські взаємини.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі покажіть себе спокійною та врівноваженою людиною, яка не дратується з дрібниць, але й не дозволяє сідати собі на шию. У вас зараз цілком благополучний і успішний період. Кохана людина вас порадує, не тільки скаже, але й зробить саме те, про що ви давно мріяли.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся втихомирити свої амбіції. Завзята праця і так допоможе вашому просуванню кар’єрними сходами. Зараз не час відмежовуватися від дійсності та йти до світу ілюзій. Вам не варто проявляти сентиментальність. Вас можуть порадувати новими, перспективними діловими пропозиціями. У вихідні добре б прогулятися зимовим парком.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вас може очікувати творчий підйом і зненацька вдале вирішення складних завдань, до яких ви раніше не знали, як підступитися. Важливо не впустити ініціативу зі своїх рук. Період сприяє відвертим розмовам і готовності до розумного компромісу. У вихідні порадуйте себе спілкуванням із друзями, насолодіться тишею й затишком.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся не піддаватися на спокуси й провокації. Краще заздалегідь намітити лінію своєї поведінки та дотримуватися її, а не змінювати рішення по кілька разів за день. Варто стежити за своїми словами, інакше є ризик потрапити в халепу. У вихідні буде потрібна допомога, тому що самостійно впоратися з величезним обсягом роботи буде не під силу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Досить передбачуваний і звичайний час. У вас може зникнути інтерес до питань кар’єри, замість неї на перший план може вийти прагнення до особистої волі, або хоча б до ілюзорного відчуття її. Постарайтеся не впадати в крайнощі, і не йти від справ далеко й надовго. Тим паче, що тиждень сприятливий з професійного погляду, у цей час усі питання будуть вирішуватися легко і швидко.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Традиційний підхід до вирішення проблем не завжди буде вдалим: можливо, вам варто переглянути деякі свої погляди. Вас чекає підвищення по службі й солідний прибуток. Прислухайтеся до думки близької людини, вона бажає вам добра. Заплутані сімейні проблеми вирішаться, і ви знайдете довгоочікувану волю.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Імовірні гарні новини, перспективні ділові пропозиції. Не виключений перерозподіл обов’язків у робочому колективі, у результаті чого особисто ви можете одержати більшу самостійність. Вас очікує удача в кар’єрі й в особистому житті. Родина вас порадує.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Дайте простір фантазії, і ваші мрії можуть втілитися в життя. Гарні й корисні поїздки, знайомства й подорожі, не відмовляйтеся від своїх планів. Не намагайтеся впоратися з усіма домашніми справами поодинці, частину благополучно можна передоручити рідним. У вихідні варто просто повалятися на дивані з книгою або подивитися гарний фільм.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваші грандіозні плани варто скоротити до реального обсягу. Інакше розчарування не уникнути. Імовірні відрядження, які дозволять вам відволіктися від деяких проблем. Спілкування з начальством за можливості скоротіть до мінімуму, інакше ваші над міру дотепні висловлення можуть спровокувати конфліктну ситуацію. У вихідні до вас можуть прийти несподівані гості.

РИБИ (20.02-20.03). У вас може з’явитися потреба в нових враженнях. До вашого життя може увійти якась приємна метушня. Будьте уважні: поринувши в ці справи, ви ризикуєте забути про більш важливі та термінові. У вихідні ймовірні деякі внутрішньородинні тертя, але вам вдасться спокійно й коректно їх вирішити.