Гороскоп на 7 – 13 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Бурхливий і повний різноманітними подіями період. Необхідно багато чого зробити, щоб зберегти свої позиції. Можливі перепади настрою й не занадто приємні звістки. Не розраховуйте на службові успіхи й розуміння з боку керівництва. До вихідних життя прийде в норму, чому буде сприяти ваша любов до авантюр. Можна з успіхом займатися домашніми справами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тиждень контрастний, складний, навіть, можна сказати, зеброподібний. Запорука успіху – не втрачати оптимізму й уміти зберігати душевну рівновагу в будь-якій ситуації. Імовірні якісь турботи й прояснення непорозумінь на роботі. Ви можете відчути себе трохи осторонь від найважливіших подій. Але вже починаючи з вихідних, усе буде вдаватися з легкістю. Виявивши ініціативу, ви зможете добитися свого.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Настав гарний час для кохання та поповнення в родині. На роботі також все благополучно, навіть імовірне підвищення по службі або премія. Ви будете фонтанувати яскравими ідеями, які удасться швидко реалізувати. Вам буде цікаво й радісно жити.

РАК (22.06-23.07). Вам необхідно показати себе з кращої сторони. Успішний час для ділових зустрічей і переговорів. Варто подумати про зобов’язання перед близькими людьми, ви занадто довго роздавали їм порожні обіцянки. Доводячи свою думку, постарайтеся зберігати емоційну рівновагу. Залиште у вихідні досить часу для відпочинку.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не дуже давно ви прийняли важливе рішення, і воно вже виявляє вплив на ваше життя. Тож ви зможете зрозуміти, чи правильний вибір зробили. Ще не пізно щось змінити. Безглуздо займатися плануванням, дійте залежно від обставин. У вихідні варто приборкати свою впертість, щоб не провокувати конфліктів.

ДІВА (24.08-23.09). Ви можете одержати багатообіцяючу ділову пропозицію. Шанс упускати не слід, але будьте уважні на переговорах, ви будете схильні наобіцяти більше, ніж ви в змозі виконати. І пам’ятайте, що прямий шлях зовсім не обов’язково найкращий, розгляньте всі варіанти.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Бажано тримати в таємниці свої найближчі плани. Імовірно, вам доведеться нелегко, зате можна буде утішатися тим, що за невдалою смугою в житті на вас чекає поліпшення стану. Постарайтеся не брати участь в чужих справах і не вирішувати проблеми, які вас не стосуються. Спасибі вам не скажуть. У вихідні ви зможете почати повільне, але неухильне просування до здійснення своїх амбіційних планів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). З’явиться можливість заробити багато грошей і підвищити свій авторитет у професійній сфері. Фінансові й ділові проблеми вирішаться найкращим для вас чином. У вас усе вийде. У вихідні можна вирушити в подорож і потішити себе й своїх близьких.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Усе, що не робиться, – до кращого. Може бути, є певні складнощі в особистому житті, натомість вам гарантований успіх у роботі. Ваші сили зміцніють у боротьбі, а обсяг корисних знань і фінансів значно збільшиться. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і вона не підведе. У вихідні зосередьтеся на тому, що вам добре вдається, і на тому, що вас радує.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не варто приймати кардинальних рішень, уникайте конфліктів. Опирайтеся тільки на добре перевірених і надійних людей. Не жалійте часу, щоб будувати плани, вам відмінно вдаються саме продумані дії. Бажано не афішувати свої наміри, тоді вони скоріше здійсняться.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Бажано відкласти серйозні справи на наступний місяць. Краще займіться вирішенням особистих проблем. Не варто розповідати про себе зайвого колегам, інакше це послужить приводом для інтриг і пліток. Краще триматися подалі від занадто звабних і привабливих проєктів, усе може виявитися в реальності зовсім не так, як ви розраховували.

РИБИ (20.02-20.03). Уникайте ліні, використовуйте будь-яку можливість пустити в хід свої знання й навички. Колеги будуть готові підтримати вас і допомогти подолати труднощі. Прикре непорозуміння загрожує перейти в конфлікт, але запобігти його буде у ваших силах. Ви зможете добитися всього, чого побажаєте. Але більше слухайте, ніж говоріть. У вихідні дні займіться домашніми справами.