Гороскоп на 7-13 червня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Сприятливий період для кар’єрного росту та досягнення намічених цілей. Творіть на здоров’я й на радість навколишнім. І можете навіть не сумніватися в надійності й щирості ваших партнерів. Тільки постарайтеся не спізнюватися, бути пунктуальними й дотримуватися взятих на себе зобов’язань. Інакше ризикуєте посваритися з великою кількістю народу. Зате у вихідні вдасться вирішити численні проблеми, які нагромадилися в родині.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ваша невгамовна енергія не дозволить сидіти на місці, що ж, ходіть, їздіть, зустрічайтеся, спілкуйтеся. У вас з’явиться можливість обернути собі на користь будь-який збіг обставин, якщо тільки вам не перешкодить поспіх. У вихідні у вас почнеться цікавий період, який порадує вас появою нових друзів.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Відмінний період, коли все виходить і вдається майже без зусиль. Життя вас радує, кохана людина вгадує й виконує бажання, доходи ростуть. Перед натиском вашої енергії будуть неспроможні всі обмеження й перешкоди. Не варто боятися змін, усі вони виявляться на краще. Ви на правильному шляху.

РАК (22.06-23.07). Будьте уважні до цікавих збігів та дрібних деталей. Час сповнений ілюзій, краще відкласти прийняття будь-яких рішень. Деякі події загрожують вас серйозно розчарувати. Але навколишні будуть частіше помічати та гідно оцінювати ваші здібності. Вихідні сприятливі для подорожей, поїздок на дачу, пікніків на природі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Поставтеся з усією повагою до нових знайомих і до їхніх пропозицій. Гарний час для того, щоб довідатися про щось нове або почати вчитися. Постарайтеся стримувати емоції, уважно стежте за своїми словами та поведінкою співрозмовників. Можливо, у такий спосіб ви уникнете великих неприємностей. У вихідні відпочиньте від справ і метушні, проведіть час за містом.

ДІВА (24.08-23.09). Можливе різке підвищення по службі, на яке ви так довго чекали. Бажано не проявляти почуттів, що переповняють вас, занадто бурхливо. Постарайтеся не провокувати плітки, виявіть дисциплінованість і зібраність. Ви відчуєте приплив сил, немов відкриється другий подих. Тож ви багато чого встигнете зробити.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Сприятливий час для позитивних змін в особистому житті. Відкиньте непевність і сумніви і починайте відстоювати свої права на всіх життєво важливих напрямках. Таємні проблеми стануть явними, що буде сприяти їхньому терміновому вирішенню. У вихідні ви можете зіштовхнутися з наслідками своїх помилок у минулому, але не варто зневірятися з цього приводу.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вдалий час для активних дій. Ви почнете переглядати свій спосіб життя і поступово його змінювати. Саме час позбутися шкідливих звичок, сумнівів і негативних думок. Близькі люди зажадають до себе уваги, але вам буде приємно займатися вирішенням їхніх проблем. Разом ви з усім упораєтеся і знайдете гармонію та щастя.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На роботі буде цінуватися ваша готовність оперативно увімкнутися в спільну справу, але не намагайтеся виконувати всі завдання самотужки. Доброзичливість і гнучкість у взаєминах з людьми допоможуть досить швидко досягти мети. Ви будете буквально випромінювати енергійність, впевненість у своїх силах, прагнення бути попереду, і ці якості знайдуть гідні точки дотику.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У роботі вам необхідна уважність, навіть скрупульозність. Довіряй, але перевіряй – от головний з девізів, інакше можна стати жертвою обману і маніпуляцій. Не варто наражатися на ризик і намагатися заробити швидко багато грошей. У родині все складається непогано, але постарайтеся більше бувати вдома.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сприятливий час для змін в особистому житті, тільки не озирайтеся назад. Потрібно буде боротися за свої інтереси, відстоювати свою мету. Щоб успішно просуватися вперед, слухайте колег і партнерів. Ваші геніальні ідеї можуть здійснитися тільки за підтримки навколишніх. Навіть найекстравагантніші з них знайдуть позитивний відгук.

РИБИ (20.02-20.03). З’явиться можливість зміни умов роботи на краще, тільки вчасно проявіть ініціативу. На вас очікує успіх в інтелектуальній сфері діяльності. Бажано уникати конфліктів. У вихідні подорожі обов’язково порадують вас приємними зустрічами та враженнями.