Гороскоп на 6-12 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Бажано зайнятися особистими справами, відклавши на час суспільні. Тим паче, що для цього з’явиться більше часу й можливостей, сміливості й рішучості. Охочі почати нові відносини зможуть це зробити. Будьте активніше – співпрацюйте з партнерами, укладайте угоди й союзи, але не забувайте, що бажання інших так само важливі, як і ваші власні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Складний і непередбачуваний період, тому вам доведеться набратися мудрості й терпіння, щоб долати складнощі, що виникають. Близькі люди можуть бути занадто причепливими та вразливими, постарайтеся не вступати в конфлікти, а згладити гострі кути. Бажано не починати нічого нового, великий ризик конфлікту з начальством.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Щастя не за горами, потрібно просто в нього повірити. Ваші зусилля не будуть марними, ви одержите те, про що давно мріяли. Ваші ідеї будуть затребувані й дозволять добитися успіху. Вас чекають цікаві поїздки і нові враження. В особистому житті очікуються приємні зміни. Проведіть вихідні з дорогими вам людьми.

РАК (22.06-23.07). Проблеми минулих днів відсунуться на задній план, а ваші несподівані рішення принесуть чудовий результат. Якщо ви поставите перед собою мету добитися кар’єрного росту, постарайтеся не впустити дорогоцінний час, однак, зрозуміло, не за рахунок колег. На вас чекає яскрава перемога або значний прибуток, але не варто ділитися своїми емоціями з навколишніми. Вихідні проведіть на природі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ваша підвищена активність і рішучість принесуть плоди. Прекрасний період для спілкування, поїздок, відпустки. Друзі будуть звертатися до вас по допомогу та пораду. Ви можете одержати можливість для кар’єрного росту й реалізації творчих задумів. Справи на роботі будуть складатися цілком успішно, якщо ви, звичайно, докладете до того хоча б мінімум зусиль.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано співвідносити свої обіцянки з можливістю їх виконання. Якась неприємна інформація може внести зміни у ваші плани. Краще зосередитися на роботі, тому що особисте життя буде млявим та повсякденним. Час сприятливий для самореалізації й прояву талантів. У вихідні до вас можуть наскочити несподівані гості.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На роботі, яких би зусиль ви не докладали, істотних змін поки не передбачається. Але, незважаючи на це, у вас може з’явитися реальний шанс піднятися кар’єрними сходами. Варто купувати нерухомість або робити ремонт. Краще не ухвалювати швидких рішень, необхідно буде все ретельно продумати та об’єктивно оцінити. У вихідні постарайтеся бути уважніше до близьких людей.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете добитися будь-яких висот. Ви маєте право на щастя. Не треба весь час жертвувати собою заради інших. Гарний час для рішучих кроків у будь-якій області. Ділові переговори будуть проходити легко і вдало. Можна розраховувати на великий прибуток. Вихідні – відмінний час для романтичного побачення.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Період насичений подіями, а результати будуть залежати від вашої розсудливості й уміння миттєво реагувати на раптові зміни. Небажана поспішність у рішеннях, головними якостями повинні бути акуратність і інтелект. Сприятливий час для зміни місця роботи. Краще не їхати далеко. Вихідні проведіть із користю – на свіжому повітрі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Найкращих результатів ви можете добитися в роботі інтелектуального характеру. Надійде важлива та необхідна для вас інформація, швидше за все, від друзів. Доведеться посперечатися з колегами. Вислухайте опонента й не кваптеся з висновками. Постарайтеся не брати участі в інтригах. В особистому житті не виключені розчарування.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Керуйтеся здоровим глуз­дом, намагайтеся не піддаватися негайній жазі до гострих відчуттів. Пам’я­тайте, що таємне може стати явним, тож не варто обманювати й зраджувати. Близьким людям знадобиться ваше співчуття і оптимізм. Якщо ви помітите, що занадто часто з ними конфліктуєте, то варто задуматися про те, чи правильно ви робите, подивіться на себе з боку, і ви багато чого зрозумієте.

РИБИ (20.02-20.03). Чекає багато хаосу й плутанини, багато планів доведеться міняти. Відкиньте дрібні деталі, сконцентруйтеся на найголовнішому, зараз ви можете зробити в намічених справах відчутний крок уперед. Будьте тактовні, але водночас у коректній формі відстоюйте свої інтереси при спілкуванні з начальством.