Гороскоп на 6 – 12 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Давно назрілі зміни у вашім житті нарешті відбудуться. Можливо, буде змога познайомитися з людьми, які вплинуть на вашу долю. Якщо вирішили щось зробити, дійте одразу, щоб не втратити дорогоцінний час.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вас можуть порадувати або спантеличити постійні переїзди з місця на місце. Виявите щирий і активний інтерес до справ близьких людей. Важливо не порушувати ніяких правил, тоді й удача буде вас супроводжувати.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Активний і плідний період. Ви знайдете гармонію та відчуєте радість життя. Виявите терпіння та ласку стосовно близьких людей. На роботі вам необхідно вловити важливу ідею, яка, як за помахом чарівної палички, розширить ваші можливості.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся зробити над собою зусилля, перестати напружуватися і гарненько відпочити. Безкорисливе служіння близьким і коханим людям, зрозуміло, справа шляхетна, але й у ній потрібно робити перерви.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви відчуєте якусь силу, яка дозволить вам братися за справи, які раніше викликали непевність, бути товариським у будь-який ситуації. Ви зможете випадково виявити раніше приховану, але дуже важливу для вас інформацію, яку зможете використовувати у своїх цілях.

ДІВА (24.08-23.09). Вас може понадити нова робота, але не поспішайте все міняти, спершу варто з’ясувати деталі. Можуть з’явитися неприємні новини. Але звичайно непрості питання повинні вирішуватися без особливих перешкод.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Складний і напружений період. Варто докласти зусиль, щоб одержати бажане. Несподіване багатство вам у руки саме не впаде. Не уникайте нових знайомств, ви придбаєте корисні зв’язки.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви можете успішно впоратися із наскладнішими завданнями, які раніше представлялися нерозв’язними. Поставтеся з обережністю до нових ділових пропозицій. Бажано знизити обсяг роботи, не забувайте про відпочинок і розваги.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Чудовий період для творчості та кар’єри. Ваша працездатність буде дивувати навколишніх. Зосередженість і енергія принесуть прибуток. Особисті стосунки зараз краще не з’ясовувати, у родині буде важко прийти до єдиної думки.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам залишилося докласти для досягнення ваших цілей зовсім небагато зусиль. Потрібний останній ривок і віра в себе. Можна здійснювати навіть найсміливіші задуми. У вихідні варто знайти час для зустрічі з друзями й теплого спілкування.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся ні з ким не сперечатися, щоб не злякати ідилію. Вас буде мучити бажання бурхливої діяльності, однак чи варто метушитися і починати нові проєкти – велике питання. Якщо вам запропонують допомогу, не відмовляйтеся.

РИБИ (20.02-20.03). Ідеї, які вас будуть відвідувати, варто одразу ж випробувати на практиці. На роботі в авантюри краще не лізти та в інтригах не брати участь. Бажано логічно та коротко викладати свої думки, а якщо не буде виходити, краще відкласти важливу розмову.