Гороскоп на 5-11 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Тиждень сповнений різноманітних подій, метушливий та непередбачуваний. Бажано відкласти доленосні рішення, займіться поки творчістю або особистим життям. Можете розраховувати на допомогу друзів, але постарайтеся не вплутуватися у сварки, які загрожують затьмарити ваш гарний настрій.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Краще триматися подалі від занадто звабних і привабливих проєктів, усе може виявитися в реальності зовсім не таким, як ви розраховували. Егоїзм гарний у міру, інакше можуть виникнути певні складнощі при спілкуванні з родичами та друзями. Добре б якось регулювати перепади свого настрою. Обсяг роботи у вихідні загрожує збільшитися, наступає спекотна пора.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).
Ви відчуєте, що доля дає вам шанс кардинально змінити своє життя й одержати те, чого ви так давно прагли. Вам пощастить у справах і в коханні. Ваші плани почнуть здійснюватися, якщо ви почнете діяти. У вихідні мобілізуйте волю й доведіть початі справи до кінця. Краще цей час провести вдалині від шуму й метушні.

РАК (22.06-23.07). Гарний настрій не покине вас весь тиждень, скористайтеся цією вдалою комбінацією. Всередині вас явно назрівають серйозні зміни, але поки ваш новий вигляд неясний, утримуйтеся від відвертих розмов, втім, друзі і близькі люди виявлять розуміння. У роздумах про сенс життя вам відкриється нове значення звичних речей. Не у ваших силах вплинути на хід подій, але ви зможете підготувати себе до будь-яких несподіванок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Гарний момент для реалізації плану, який давно й довго у вас не виходив. Не сумнівайтеся, зробіть рішучий крок вперед, і ви відчуєте полегшення й упевненість у власних силах. Збільште число контактів і корисних ділових зустрічей. Саме зараз ви можете знайти надійних союзників у важливій справі, якщо виявите свій дипломатичний талант і почуття такту.

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно сконцентруватися на своїй роботі. Чим зосередженіше і сумлінніше ви будете її виконувати, тим кращим буде результат, і тим більше ви одержите задоволення від своєї праці. Постарайтеся реалістично дивитися на ситуацію в особистому житті, щоб не випробовувати розчарування. Зберігайте душевну рівновагу, тільки так ви вбережете себе від стресів.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас, схоже, будуть роздирати внутрішні супе­речності. Можливе виникнення непередбаченої ситуації, яка буде сприяти зміні ваших планів. Тож не зайвим буде продумати трохи запасних варіантів. Вас може очікувати успіх на діловому поприщі, ловіть удачу, будьте на гребені хвилі. Не забувайте про особисте життя. Нове знайомство у вихідні може подарувати вам кохання.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам захочеться відчувати себе особистістю незалежною людиною потрібною, без якої хтось і дня не зможе прожити. Не мучтеся, у вас чарівним образом вийде сполучити ці прагнення. З’явиться можливість із легкістю вирішити хвилюючі вас проблеми. Не варто сидіти вдома, вибирайтеся до друзів, влаштуйте побачення і відпочивайте.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо дотримуватися стратегії співробітництва з усіма, хто тільки може бути вам корисний, ви доб’єтеся успіху. Ви будете зустрічатися з потрібними людьми й пізнавати багато цікавого й корисного для себе. Активно справляючись з проблемами навколишніх, не забувайте про рішення своїх завдань. У вихідні багато перешкод втратять свою силу й перестануть вас турбувати.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Краще не планувати вирішення життєво важливих завдань, не час щось міняти. На роботі вам буде необхідно виявити зібраність і пунктуальність. Імовірна напруга у взаєминах з начальством. Можуть виникнути невеликі, але відчутні сімейні проблеми. Краще нікуди не поспішати, подумайте, перш ніж щось сказати, або почати якісь дії.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви з легкістю розберетеся і з роботою, і з особистим життям. Головне – бути уважніше до нових ідей, навіть якщо на перший погляд вони видадуться абсурдними. Вдалий період для пошуків і змін, у тому числі й зміни місця проживання. А от фінансовими проблемами займатися поки не варто, як і брати кредит. У вихідні можлива несподівана, але своєчасна допомога від рідних.

РИБИ (20.02-20.03). На вас може навалитися тягар численних проблем, і вам доведеться витрачати сили й час на те, щоб втримати досягнуте. У партнерських відносинах можуть виникнути певні труднощі, винуватців шукайте по обидві сторони. Але привселюдно визнати свої помилки, швидше за все, доведеться саме вам, тож варто до цього морально підготуватися. Вихідні краще провести зі своєю родиною за містом.