Гороскоп на 5-11 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви станете розсудливішими, і будете вирішувати багато проблем раціональними методами, без зайвих емоцій. Стежте за конкурентами, не балакайте зайвого, тому що вашою інформацією можуть скористатися проти вас же. У вихідні вдома на вас можуть очікувати гарні новини, а близькі люди підтримають ваші ідеї.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Буря нещодавніх проблем піде на спад, і вас може охопити трудовий ентузіазм. Не впускайте можливості повчитися в колег і своєю чергою поділитися досвідом з ними. Не виключені пропозиції нової роботи або підвищення на службі. Несподівані новини загрожують порушити ваші плани, але, завершивши важливу справу, ви заслужите подяку від начальства. У вихідні можливі конфлікти в родині.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Удалий і радісний для вас період. Збуваються ваші давні мрії, реалізуються важливі плани. Це – просування вперед у кар’єрі й в особистому житті. Якщо ви прагнете щось змінити, дійте. Особливо приємні події очікуються в особистому житті у вихідні. Ви не будете сумніватися в тому, що вас кохають, що ви потрібні.

РАК (22.06-23.07). Досить напружений в емоційному плані час, але вас будуть підтримувати друзі й близькі люди. Вам не варто піддаватися песимістичному настрою, женіть від себе похмурі думки. Ви побачите, що все змінюється на краще. У вихідні проявляйте активність і не приховуйте свої емоції.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам слід уникати людей зі складним характером і негативним ставленням до життя й до роботи, тому що ви можете піддатися їхньому негативному впливу. Ви будете розриватися на частини, щоб встигнути в кілька важливих місць одночасно. Вам може надійти нова вигідна угода або додатковий короткочасний заробіток. У вихідні постарайтеся влагодити сімейні справи, надавши конструктивні пропозиції.

ДІВА (24.08-23.09). Життя буде бити ключем, хоча багато своїх планів доведеться в корені переглянути. Зібравшись із силами, ви реалізуєте важливі проєкти, що залучить до вас увагу начальства. Вихідні – гарний час для руйнування старого та непотрібного і створення нового в особистій сфері.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Сприятливий період у сфері професійної діяльності, Вам випаде можливість налагодити важливі зв’язки. Усіляко боріться з найменшим проявом невпевненості у власних силах, краще постаратися пошукати підтримку скрізь, де тільки можна, чим відмовитися від дій. Кохана людина приємно вас здивує. Вирушайте куди-небудь на вихідні, одержите незабутні враження.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Удача нині на вашому боці – буде успішна будь-яка діяльність. З’явиться можливість підняти свій професійний авторитет. Вам будуть виявляти довіру й чекати підтримки та допомоги. Допомога близькому – це чудово, але не робіть цього на шкоду особистому життю. У вихідні постарайтеся не пригнічувати ініціативу дітей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам раптом захочеться знайти нових ділових партнерів, яскраво проявити себе на роботі, і одержати по-справжньому глобальні результати. Здатність помічати дрібні деталі імпонує вашому начальству, і тільки лінь може перешкодити вам у розвитку кар’єри, тож варто взяти себе в руки.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зросте ваш творчий потенціал, і, що буде досить доречно, ви можете одержати перспективну ділову пропозицію. Шанс упускати не варто, але будьте уважні, перевіряйте надійність партнерів. Ви будете схильні наобіцяти більше, ніж ви в змозі виконати. Найбільш прямий шлях до мети зовсім не обов’язково найкращий, розгляньте всі варіанти.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Будьте обережні щодо колег і друзів, тому що вони можуть вас підвести або спровокувати на непотрібний фінансовий ризик. Щоб усе пройшло благополучно, не варто посвячувати у свої плани навколишніх. Буде важливо не відмовляти у відповідь на прохання й виконувати роботу, за яку беретеся, вчасно. У вихідні можливий розлад у взаєминах із близькими людьми через квартирне або фінансове питання.

РИБИ (20.02-20.03). Постарайтеся не впадати в депресію, женіть від себе геть тужливі думки. Зараз не час будувати грандіозні плани. Удача буде супроводжувати в малих справах. Непогано б зайнятися своєю самоосвітою й самовдосконаленням. Ви можете усунути нерозуміння у відносинах з начальством. Зосередженість і пунктуальність дозволять уникнути випадкових помилок. У вихідні можете отримати привабливу пропозицію, яку варто обміркувати.