Гороскоп на 4 – 10 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У всьому рекомендується дотримувати почуття міри, не забігайте наперед, і все складеться найкращим для вас чином. Краще не рватися на перший план, набагато легше контролювати ситуацію, залишаючись у тіні.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сприятливий період для тих, хто не шукає легких шляхів. Зараз час для втілення нових ідей і сміливих планів, колеги будуть доброзичливими, а керівництво – на вашому боці і щедрим на преміальні.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06) Удача посміхнеться людям креативним: цей час творчого підйому та вигідних пропозицій. Час складностей залишився позаду. Можна радіти і діяти, тим паче, що ви повні рішучості, і енергія б’є ключем.

РАК (22.06-23.07). Тиждень потішить приємними подіями, які піднімуть настрій і наповнять позитивом плин вашого життя. Вас можуть завантажити понаднормовою роботою, але натомість в день зарплати ви зможете дозволити все, що завгодно, ну або майже все.

ЛЕВ (24.07-23.08). Товариськість і чарівність допоможуть вам налагодити потрібні контакти, установити ділові зв’язки і знайти додаткові джерела доходу. Не всі ваші ідеї знайдуть підтримку, але в цілому на вас буде очікувати успіх. Бережіть добрі стосунки зі старими друзями.

ДІВА (24.08-23.09). Надзвичайно продуктивний і спокійний період. Не приймайте необдуманих рішень: обережність, навіть надмірна, зараз не зашкодить. Ви можете багато чого досягти. У вихідні бажано обмежити будь-які контакти.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Дозволені невеликі паузи в роботі. Але все-таки не занадто захоплюйтеся, інакше буде складно знову увійти в колишній трудовий ритм. Бажано не призначати ніяких зустрічей і не починати нічого нового. Краще приділити час друзям.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Тиждень буде багатий на події, і ви можете опинитися в епіцентрі усього, що відбувається. Стежте за новинами, щоб не упустити щось важливе у вашій роботі. Можливі вигідні ділові пропозиції.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Саме час подумати про найближче майбутнє, розумне планування допоможе побачити й підтягти слабкі місця. Вдалий час для роботи по господарству. Настав час освіжити погляд на життя. У вас є можливість виявити свої ділові якості.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Є шанс впоратися з багатьма наболілими проблемами, які нагромадилися. Вам не вистачає почуття ліктя й дружньої участі, але все-таки ситуація не настільки критична, тривожитися зарано. Не відступайте від намічених планів.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Зайва вразливість і дратівливість можуть стати причиною неприємних ситуацій. Не варто випробовувати терпіння керівництва. Конфлікти вам ні до чого. Бажано знайти компромісний варіант, який влаштує обидві сторони.

РИБИ (20.02-20.03). Гарний час для реалізації цілей з наслідками, які далеко йдуть. Можливі зміни на особистому фронті: давня проблема вирішиться зненацька і просто. Головне – ніяких сумнівів.